Audacity - úprava MP3 - jak zrušit pomalé přehrávání?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 2. 2008 13:43

Otevřu si normální MP3 soubor s tím, že ho nějak osekám a hodím tam nějaké efekty, ale proto, že ho nevím proč nemůžu přehrát v normální rychlosti, s ním odmítám pracovat. :D Přitom onen soubor je v běžné rychlosti (zkoušel jsem otevřít i jiný a podobný "efekt"), ale Audacity ho přehrává několikrát zpomalený. Jde asi jen o to najít to v nastavení, ale to se mi nedaří. :roll:

Díky za pomoc.

//EDIT: Hm, tak teď jsem zjistil, že odedneška bůhví proč i veškeré systémové zvuky jsou zpomalené... To asi bude dobrá indicie, ne? :D Přehrávání hudby ve Winampu jede normálně.
ConPower
Junior

Odeslat příspěvekod JendaLinda 20. 2. 2008 09:01

Chyba bude pravděpodobně v ovladačích zvukovky.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 2. 2008 23:59

Tak během dneška jsem zpozoroval následující :-B :
Původcem onoho běsu je zřejmě samotné Audacity. Po restartu se rychlost systémových zvuků a zvuků z flashe na netu (třeba i videa na YouTube) vrátila k normálu, ale po dalším spuštění Audacity opět problém se zpomalením. Po vypnutí programu zase jako včera BSOD. Tak jsem zkusil odinstalovat, stáhl novější verzi, tu nainstaloval a opět BSOD. Co s tím? Fakt to bude v té zvukovce? V Audacity jsem si hrával docela rád. :)
ConPower
Junior

Odeslat příspěvekod Morfeus211 2. 3. 2008 12:07

jj určite to je v zvukovke, lebo zvuk sa ti nemôže len tak zo srandy spomaľovať a zrýchľovať. U mňa je to tak s Winampom. Keď mi začne prehrávať zrýchlene tak všetky zvuky vo Windowse idú zrýchlene.
Skús nový ovládač na zvukovku, prípadne ten čo si dostal na CD.
Gigabyte G33-DS3R, Intel Core 2 Duo E6550, Sapphire HD2600Pro 512MB, 2x1GB DDR2 Kingston 667, 80 GB Maxtor, 500GB Seagate, 250GB WD, 640GB WD, LG GH20NS10 SATA black, X-FI Xtreme Gamer
Morfeus211
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků