Zmena rozliseni videa

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JRD 10. 5. 2008 17:29

Ale jsou tam jiné, co ti na nich vadí ?
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr yoda 10. 5. 2008 17:52

No nic uz diky. Ale mam jeste jednu vec. Co mam delat, kdyz mam titulky? Jak je muzu dat do telefonu nebo co mam delat?
mistr yoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 10. 5. 2008 18:11

a víš jistě, že na tom telefonu budou čitelný? respektive, že se do obrazu vždy vejde očekávanej počet slov v čitelné velikosti? u telefonu je obvykle potřeba titulky vložit přímo do videa, o čemž jsi se jistojistě dočetl v článku, na kterej tě nasměroval Wikan...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr yoda 10. 5. 2008 18:23

No diky urcite to udelam a budu se tim ridit. A chci se jeste zeptat. Neda se do telefonu nainstalovat nejaky prehravac? Treba WMP nebo BSP. Nebo nejaky jiny. Ja tam mam na videa jenom RealPlayer a u toho mi dost vadi, ze kdyz si tam dam video tak to nejde posouvat! No neni to hrozne?
mistr yoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JRD 10. 5. 2008 19:06

http://www.nokian95.eu/?p=aplikace

je to sice pro 95tku ale to nevadí. Lze použít jako inspiraci.
_________________________________
Neměl bys směřovat otázky spíše na http://forum.mobilmania.cz
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frutisek 11. 5. 2008 07:42

mistr yoda píše:Kecas.A kdyz to ukladam tak mam dat direct stream copy nebo Full procesing mode? To se mi vzdy jeden dil lostu roztahl na 36GB :)


no pokud ti clovek napise navod a 3x ti tam napise at das full procesing mode a ty se ho zeptas jestli to ma zapnout..... tak to je pak kazda rada marna....

full procesing mode - menis kodek a bitrate atd - znovu ztratova komprese
direct stream - nastaveni kodek zustava jako u originalu - dobre treba pro bezztratove vystrizeni nejake casti.
frutisek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků