Foobar2000 + kontextové menu Průzkumníka Windows

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gyoja 15. 2. 2009 20:50

Jak dostat Foobar2000 do kontextového menu Průzkumníka Windows, Total Commanderu?
Kdysi jsem ho tam měl - pravou myší se dala složka přehrát ve Foobaru2000. Pak jsem Foobar2000 odinstaloval a když jsem se k němu po nějaké době vrátil, tak nemůžu najít, jak to zapnout.
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 2. 2009 21:32

menu file > preferences > file types > [x] folder context menus
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gyoja 15. 2. 2009 23:43

Díky za rychlou reakci, ovšem položku "file types" v "preferences" bohužel nemám. Je to záležitost nějakého pluginu?
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 2. 2009 23:47

zřejmě jsi nainstaloval foobar v režimu "portable"...u portable programů je samozřejmě zcela nežádoucí jakákoliv systémová asociace na program, mnohdy umístěný na výměnným médiu...

nejjednodušším řešením je smazání souboru portable_mode_enabled ve složce s foobarem...

další možností je instalace foobaru ve standardním módu, přesunutím konfiguračních souborů ze složky %appdata%\foobar2000 do složky s foobarem a smazání souboru user_profiles_enabled z téže složky...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gyoja 15. 2. 2009 23:52

Díky, to bude ono. Jdu na to.
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 7. 3. 2009 19:04

Zdravím,
nevíte jak je možné změnit ikoku u mp3 a jiných hudebních souboru, které jsou asociované s foobarem. Ta standardní ikona foobaru se mi moc nelíbí.

Díky.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 7. 3. 2009 19:36

ve správě typů souborů (control panel > folder options > filetypes), pokud máš Windows Vista, potřebuješ aplikaci třetí strany, například Creative Element PowerTools...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků