Avi to DVD

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tassander1805 7. 5. 2009 17:03

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli z vás nemá někdo odzkoušené převádění filmů z avi do dvd ... zkoušel už jsem sice nějaké programy ale zatím žáden z nic nefugoval podle představ , pokud tedy někdo má stím zkušenosti nebo by mi mohl poradit jaký program tak mu budu vděčný . Díky moc za radu.
tassander1805
Junior

Odeslat příspěvekod M4jkeee 7. 5. 2009 17:11

ConvertXtoDVD jsi zkoušel? Ten v tomto oboru patří mezi špičku.
M4jkeee
Junior

Odeslat příspěvekod tassander1805 7. 5. 2009 18:18

jo to by šlo :) funguje díky moc
tassander1805
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 11. 5. 2009 08:32

Chtěl bych se zeptat - mám pár DivXů, kde je Aj a CZ stopa, stolní přehrávač to nebere, upgrade firmware nikde, tak bych to chtěl dostat na DVD - jenže programy, co jsem zkoušel, tak berou jen první (anglickou) stopu - a u žádného z nich jsem nedokázal nastavit víc, jak vstupně/výstupní soubor, PAL a poměr stran... Nevíte o nějakém SW, se kterým bych to dokázal. Na menu se můžu vykašlat, dám to za sebe, ale ten zvuk bych bral.. nebo aspoň jen ten český... Díky.
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aminux 11. 5. 2009 11:37

V Avidemuxu už jsem něco takového dělal. Myslím, že to je v nastavení Audio nahoře na liště v menu, hlavní stopa. Druhá stopa bude nic.
Myslím, že to ani nemusíš překonvertovávat. Nastavení video, vlevo nechat kopie, formát stejný jako je zdrojové video, pravděpodobně AVI.
Audio buď AC-3 nebo MP3.
Aminux
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 12. 5. 2009 13:00

Odpovím si sám, třeba se to někomu bude hodit - ConvertXtoDVD to vyřešil.. jen malé zadrhnutí s chováním menu, ale i to je už OK..
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Mírně pokročilý