Dvě DVD na jedno 8.5GB

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 19. 9. 2009 21:29

Zdravím potřeboval bych poradit.
Mám orig titul Felix Holzmann viz. zde: http://www.dvdr.cz/zbozi_video.php?shop ... zbozi=7424 2-DVD disky mají okolo 3GB.
Chtěl bych je bez ztráty kvality (DVD Shrink samo znám...) vypálit na 8.5GB DVD-R tak aby bylo vše zachováno,kvalita a původní menu.Jen si k tomu chci přidat základní menu abych mohl mezi oběma přepínat.DVD soubory mám už přetažené na hdd ale nevím jaký soft by si s tímhle obstojně a zdarma poradil,doporučíte něco?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Petr_S 19. 9. 2009 22:19

Nějakou možnost spojení dvou DVD do jednoho má DVDFab, ale blíž jsem to nestudoval.
Petr_S
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 19. 9. 2009 22:31

Dik za info zkusim to.mam jeste Ashampoo Burning Studio 9 ale nevim zda to zvladne.Delal jsem nedavno dvd z DivXu a to bylo v pohode..
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 9. 2009 12:10

Tak zkousim DVDFab 5ku.Program ma hafo moznosti a funkci spojeni ktera je k tomuhle primo urcena.Ty dve DVD maji dohromady 5.5GB a jako vystup jsem vybral klasicke DVD-5 (4.7GB) takze to soubory trochu zmensi cca. 80procent aby se to veslo na normalni DVD-RW 4.7GB.
Zkousim to zatim nanecisto protoze si nechci to DVD+R DL 8.5GB hned napoprve zmrsit.Nevim jen ale zda to nahraje original menu a jak potom budu mezi tituly prepinat.....tvorbu vlastniho menu jsem v programu nenasel.
Cheetah007