Jak uložit video z internetu?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kolenoo 19. 11. 2009 14:19

Zdravím, je nějaký způsob jak uložit video z téhle stránky: http://congamasterclass.com/index.php/F ... age-4.html ? Klasické věci jako YouTube downloader nefunguji...Díky...
kolenoo
Junior

Odeslat příspěvekod HiroSK 19. 11. 2009 14:25

http://www.nirsoft.net/utils/web_video_capture.html

Stiahne vsetko (video, hudbu, flash) co sa dotkne konektora tvojej sietovky...
AMD Athlon 64 X2 4200+, 4x1GB DDR II 800MHz, Asus M2N-E 570Ultra, Creative X-Fi Fatality, Asus 8600GT, Seagate 750+320+200+120GB
Thermaltake MatrixVX VD3000BWA, Asus A-45GA 450W, Scythe SCKM-1000, Noctua NH-U12F
Samsung 226BW, Logitech G15 + G5
HiroSK
Junior

Odeslat příspěvekod kolenoo 19. 11. 2009 15:18

Díky za tip, videa z YouTube to stahuje, ale z té stránky co bych potřeboval to nefunguje... Nějaký jiný nápad?
kolenoo
Junior

Odeslat příspěvekod jagd 19. 11. 2009 16:11

Spusť video na té stránce a až se celé načte, překopíruj si ho někam z TEMPu.
Windows - okna virům otevřená dokořán.
jagd
Junior

Odeslat příspěvekod kolenoo 19. 11. 2009 19:57

Zkousel jsem, nefunguje to nebo na to jdu nejak spatne.. Muzete to prosim nekdo vyzkouset s timhle konretnim videem? Diky...

http://congamasterclass.com/index.php/F ... age-4.html
kolenoo
Junior

Odeslat příspěvekod jagd 19. 11. 2009 22:56

Nevím, jak na to jdeš .. - ani jsi nenapsal OS, typ webbrowseru, ..
Možná mi to jde snáz, protože mám temp jako samostatný oddíl /tmp na jiném hdd a odkaz na něj na liště.
Jinak by to taky mělo jít zkopírovat z cache prohlížeče.
jagd
Junior

Odeslat příspěvekod kolenoo 20. 11. 2009 12:37

Vista nebo 7, IE, Firefox, Chrome... Vím, že by to mělo jít zkopírovat z cache, ale z nějakého důvodu mi to nefunguje. Mohl bys prosím bys mi prosím konkrétně popsat, jak se ti to video povedlo stáhnout?
kolenoo
Junior

Odeslat příspěvekod jagd 20. 11. 2009 23:51

Jde o stream, zkus to zachytit.
jagd
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 21. 11. 2009 00:21

Jde to stáhnout více způsoby. Jednoduše přes Orbitdownloader v poslední verzi (je free). Ten udělá na liště vedle adresního řádku ikonku (je v doplňcích Firefox jako OneClick YouTube Downloader 1.0.1). Při najetí videa je barevná - zmodrá kroužek se šipkou - na tu klikneš a dáš uložit flv (Record it). Přednastavený adresář pro stahování je C:\downloads\ - ten si můžeš změnit. Přehrát to jde např. ve VLC Media Player.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod kolenoo 21. 11. 2009 01:15

OrbitDownloader funguje! Tisíceré díky!
kolenoo
Junior

Odeslat příspěvekod georg68 16. 3. 2011 10:50

Zdravím.

Vím, že na toto téma už zde bylo několik threadů, ale většina z nich jsou postupy jak videosoubor vyextrahovat z cache, které (u mě) nefungují. Nebo odkazy na utility, které údajně stahují ze všech 'hlavních' video stránek jako YouTube apod, ale zrovna na potvoru ty moje nefungují.
Já postupoval takto - stránku, ze které spouštím video jsem osekal od zbytečného balastu, až mi zbyl poslední tag, který vyvolává přehrání konkrétního videa a v něm konkrétní URL

http://www.metacafe.com/fplayer/wm-A103 ... /dummy.swf

Jak tohle video zachytit, když se neukládá do cache? Lze udělat univerzální postup nebo opravdu záleží na konkrétní stránce?

Díky
georg68
Junior

Odeslat příspěvekod mederi 16. 3. 2011 12:20

Net Transport to v pohode zmákne. Zachytávač URL odhalí link, odkiaľ sa to video ťahá a downloader ho potom po zvolení stiahne do 14,3MB súboru (nasmeruje stream do súboru namiesto do FlashPlayera v okne prehliadača).
mederi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepak 16. 3. 2011 12:29

Existují "polouniverzální" postupy, které mohou docela dobře zabrat, pokud webová stránka používá podporovaný protokol *a současně* s ním nedělá nějaké zvláštní opičárny. Pokud některá z těchto podmínek splněna není, nejsou univerzální řešení použitelná.
pepak
Junior