nějaký přehrávač hudby?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod HOne 8. 2. 2011 22:38

doporučí mi někdo nějaký dobrý, dobře vypadající, jednoduchý a spolehlivý přehrávač hudby? ne winamp. nemůžu si na něj za boha zvyknout. krom toho mi zasekává počítač a vždycky při spuštění se nastavuje jako výchozí program i pro filmy, a to mě rozčiluje. a jeho automatický aktualizace jsou taky otravný a zdlouhavý. Navíc se v tý knihovně nějak nevyznám...
wmp by mi docela vyhovoval, ale nemůžu ho ani za boha donutit, aby mi načetl všechny písničky... krom toho mě štve, že rozděluje autory i podle velikosti písmen.
Ká sedm set padesát i:)
HOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mladoboleslavak 8. 2. 2011 22:44

Aimp ;)
mladoboleslavak
Junior

Odeslat příspěvekod L-Core 9. 2. 2011 07:34

Foobar2000
... do 255 znaků se nic pořádného nevleze, takže raději nic ...
L-Core
Junior

Odeslat příspěvekod five-min 9. 2. 2011 07:47

L-Core píše:
HOne píše:dobře vypadající
Foobar2000

No tak zrovna foobar (aspoň tedy v základu) zrovna není nějak extrémně dobře vypadající. Jinak foobar je vynikající a osobně jsem s ním spokojen. Vzhled mě nijak netrápí, stejně jej mám většinou schovaný...
five-min
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 9. 2. 2011 08:27

HOne píše:...ne winamp..... vždycky při spuštění se nastavuje jako výchozí program i pro filmy, a to mě rozčiluje. a jeho automatický aktualizace jsou taky otravný a zdlouhavý.

- tak tieto veci, ktoré ťa tak otravujú si si zvolil pri inštalácii sám.
Ja osobne používam už asi 15 rokov WinAMP a nevymenil by som ho za nič. Malučký, svižný, okamžite začína prehrávať .... a ak ma niečo otravuje, tak nie je problém to vypnúť v nastaveniach.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akira.uzai 9. 2. 2011 08:47

na windows Foobar 2000, nic lepšího není a nebude http://host.trivialbeing.org/up/fb2k-fo ... -large.gif
(a vzhled se dá vytunit parádně http://www.fooblog2000.com/category/config)
na unixech buď opět Foobar nebo Clementine (v případě Gnome - jde o osekaný Amarok), plný Amarok (pokud používáš KDE)
あきらうざい
akira.uzai
Junior