Nejlepší konvertor videa pro formáty mobilních zařízení

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod shvecik 14. 4. 2011 14:24

Normalne nekonvertuju, ale kdyz uz tak pouzivam program, ktery pouziva cuda procesory na nvidii a prekonvertovat video z full hd na hd pak neni tak strasne ;)jde to odost svizneji :-) a vetsinou podporujou i konvertovani pro smartphony nebo iphony aj.
shvecik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adsamcik 14. 4. 2011 14:30

Se starším telefonem jsem používal Videoru, ale na novým už nekonvertuju... Ztráta času, když telefon to zvládne přehrát. A rozhodně na 4.3palcovým display se kouká fakt dobře na filmy
adsamcik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TOMABENA 14. 4. 2011 15:08

total video converter - sice to není freeware, ale dá se nastavit vše, jako rozlišení, do jakého formátu, fps.......
TOMABENA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 4. 2011 16:01

Zdarma Super, placený Any (něco) Conventer.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod czechian 14. 4. 2011 16:14

Converter na videa do telefonu nepotřebuji, protože telefon zvládne bez problému videa do 720p. Nicméně když už bych pracuji s h.264, tak jedině v MediaCoderu CUDA, protože mám pomalý procesor, ale grafiku s HD akcelerací.
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod SirWolf 14. 4. 2011 16:28

Prosím, při tvorbě článku vemte v potaz, že důležitou funkcí konvertorů je vložení titulků do videa a nedomrvení českých znaků. Jsem totiž z těch, co se zásadně koukají na filmy i seriály v originále s titulky. A také to, že si jednou nastavím nějaký "profil" a ten už navždy používám a nemusím si pokaždé 5 minut nastavovat ty specifické hodnoty pro své zařízení. A poslední co mě napadá je převod dávky souborů.

Ve FormatFactory jsem s obojím výše zmíněným měl problém.
Posledních pár videí pro svůj Androidí HTC Gratia jsem převáděl pomocí programu XviD4PSP s nastavením "MP4 iPhone", ale ideální to zdaleka není. Je pomalý a neumí zpracovávat dávku souborů.
SirWolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepa Vybíhal 14. 4. 2011 16:31

Normálně nekonvertuju, ale když už mám něco nutně předělat, tak jedině Avidemux na který nedám dopustit.
Pepa Vybíhal
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 14. 4. 2011 16:34

hadasek píše:Pokud už něco konvertuju, tak používám Any Video Converter.

Moje řeč :-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Junior

Odeslat příspěvekod Jakub32 14. 4. 2011 16:37

žádný nepoužívám, zatím. dávám si na mobil filmy 1-2 hodinový 360-720 MB podle mě je to akorát.
Jakub32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snouman 14. 4. 2011 17:04

ffmpeg - bez diskuze, a umí mnohem víc ;-)
snouman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Digitechviper3 14. 4. 2011 17:50

Používám Xilisoft Video Converter Ultimate 6 s podporou CUDA a spokojenost :)
Digitechviper3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pajachovancu 14. 4. 2011 18:08

Já používám Format Factory a to díky široké škále formátů a jeho celkové přehlednosti, navíc je plně zdarma
pajachovancu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod onlavu 14. 4. 2011 18:24

MediaCoder=podpora titulků na pevno, zdarma, pro některé CUDA, konvertuje všechno možné (dle nainstalovaných kodeků), občas však méně stabilní
onlavu
Junior

Odeslat příspěvekod jxjl 14. 4. 2011 19:21

Když už konvertuju, tak pomocí avidemuxu do nějakého nenáročného kodeku (např. starý DivX).
jxjl
Junior

Odeslat příspěvekod sajoman 14. 4. 2011 19:39

Windows - > Xmedia Recode = Free a nema asi konkurenciu
OSX - > Avidemux
sajoman
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka