Nejlepší konvertor videa pro formáty mobilních zařízení

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod El Carlos 14. 4. 2011 20:24

Přiznám se, že taky nepřevádím :-[ V Desire HD mám vždy několik sérií seriálů a pár filmů a když se nudím v zácpě, tak si pustím dle výběru. Nicméně zoufale hledám něco, co dokáže video z telefonu dostat do formátu .ogg (resp. .ogv / .ogm)
Superb 2.0 TDi 4x4 125 kW DSG
HTC Sensation
ASUS Eee Pad Transformer
El Carlos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ifos 15. 4. 2011 07:45

Bezkonkurencne nejlepsi zkusenosti mam s Mp4ForHD
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=478050
ifos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sk8pr 15. 4. 2011 13:34

Já už chvíli používám PocketDivXEncoder. Převede Avi videa do Avi nižších rozlišení i s titulkama a má celkem řadu možností nastavení, avšak při zachování přehlednosti. Rozhodně doporučuji ozkoušet. Na stránkách je možné stáhnout i přednastavení pro konkrétní telefon a při spuštění programu jen kliknout na svůj telefon a program už se podle toho ideálně nastaví.

http://www.pocketdivxencoder.net

Jinak dřív, když jsem měl telefon, co neuměl Avi, tak jsem používal program Super. Zkonvertuje to do všemožných formátů ale není tak přehledný a neumí zakomponovat titulky při konvertu.
Stara krabice ericsson -> Siemens C35i -> Sony Ericsson T630 (dlouholetý společník) -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K500i -> Nokia 6288 -> HTC Touch Pro -> LG Optimus 2X
sk8pr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gyoja 15. 4. 2011 19:03

Format Factory
gyoja
Junior

Odeslat příspěvekod p-r-e-d-a-t-o-r 16. 4. 2011 22:51

Na konvertovanie používam Xvid4PSP, vie dať snad čokolvek do čohokolvek s asi setkymi možnými nadstaveniami ačkoli do n900 konvertovat vôbec netreba.
p-r-e-d-a-t-o-r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foxtrot 18. 4. 2011 12:23

Prosím o radu, potřebuji konvertovat filmy z hdd recordéru LG MS450H, coz je myslim formát HD formát MPEG4/AVCHD. Rád bych z toho udělal nějaké menší soubory, v tomto formátu má jeden film tak 8GB.

Pokud už něco fungovalo, tak konverze jednoho filmu trvá mnoho hodin (procesor AMD DualCore). Přitom grafická karta ATI Radeon 4xxx by měla podporovat hw konverzi přes AVIVO. Program od ATI je ale jediný, který jsem s podporou AVIVO našel a ten AVCHD nepodporuje.

Tedy, existuje něco na rychlý převod AVCHD do něčeho menšího (XVid, +- 700 MB)?

Existuje nějaký sw s podporou ATI Radeon/AVIVO?

Dík!
foxtrot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paulo117 8. 5. 2011 00:07

A tube catcher.
PC:
MB:ASRock G31M-S
HDD:Seagate 70GB SATA
HDD2:Samsung 250GB SATA
Ram:2x Patriot DDR2 1GB 800Mhz
CPU:Intel Core2Duo 1.86 6300 Socket 775
PSU:FSB 350W
DVD-RW:LG ATA/IDE
Notebook:
Acer Aspire 5315
Paulo117
Junior

Odeslat příspěvekod Blizzards 8. 5. 2011 01:43

Freemaker Video Converter
http://www.freemake.com/

Podporuje CUDA a z vložením českých titulků do videa si taky poradí. Vlastní nastavení konverze se dá také uložit (netřeba nastavovat znova).
Ale má i zápory, není v češtině (pro někoho problém) a titulky (velikost apod.) nejdou upravit :-(
Blizzards
Junior

Předchozí stránka