Pruh po konverzi videa

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 14. 10. 2011 04:28

Zdravim,

mam problem ohledne konvertovani videí. At konvertuju AVI nebo MP4 format treba z HD do SD, tak vzdy se mi zobrazi pri spodnim okraji neco jako rozmazany pruh. Zkousel jsem ruzne programy na konvert, tak preinstalovani kodeků, a nic nepomohlo. Ať uz treba SVS Video Recorder nebo FormatFactory, tak vysledek stejny. Zkousel jsem jak z AVI do MP4, tak AVI na AVI se zmenou rozliseni, proste furt ten blbej pruh.

Obrázek

Dik predem za jakoukoliv reakci..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 14. 10. 2011 09:29

A pri prehravani zdrojoveho videa tam ten pruh nahodou neni? aby to nakonec nebylo spatne v tom zdroji :D ale to hadam problem nebude to by jsi sem nepsal.

Pak me jedine napada, jake rozliseni ma to zdrojove video a do jakeho rozliseni to prevadis? Protoze kodeky vetsinou vyzaduji "spravne" rozmery. Nektere kodeky vyzaduji aby velikost strany byla nasobkem 2, 4 a nebo i 16ti. Tak je mozne ze kdyz zvolis spatnou velikost a ten kodek vyzaduje aby to byl nasobek 16ti, tak tam proste "zkopiruje" ten spodni radek, aby mu to slo vyrobit.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků