Stahování živého přenosu z Youtube?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mistrYoda 25. 3. 2012 02:42

Zdravím, je tady spousta topiců o tom, jak stahovat videa z YT, ale žádné o tom, jak stahovat efektivně živý přenos. Já již několik let využívám aTube Catcher pro obyčejná videa, ale u živého přenosu jsem neúspěšný. Stahování se strašlivě šourá a pak, když jsem chtěl po 3 hodinách porovnat, zda se nezpožďuje, program se na chvíli zasekl a pak přepsal vše, co zatím bylo staženo a začal od začátku. A to nemluvím o kvalitě videa, která je sice koukatelná, ale zcela nevyhovující. Nenapadá prosím vás někoho jak na to vyzrát?

Děkuji mockrát...

Doplněno: Možnou alternativou by byl program schopný nahrávat to, co právě běží na monitoru, ale v tohle řešení dosti pochybuji. Když jsem naposledy potřeboval nahrát panorama Prahy ve 3D zobrazení přes Google Earth, tak jsem nad tím strávil celý den a konečným výsledkem bylo půl minutové video o velikosti 200 MB s příšerným 30 fps. A to jsem k tomu nepotřeboval zvuk, který nyní samozřejmě potřebuji a přitom nemůžu mít puštěné bedničky.

Doplněno2: Úplně nejlepší by bylo, kdyby fungovalo, jak jsem někde četl, že při sledování se videa automaticky ukládají do počítače takže je pak stačí jen najít. Hledal jsem, ale neúspěšně. Každopádně by to bylo super. Jednoduše pustím přenos v 720p, nechám ho puštěný přes noc a ráno si to můžu z pc opět přehrát. Ale to je asi utopie, že?
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 3. 2012 15:10

http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 26. 3. 2012 19:23

streamy se nekešují, takže to chce stream catcher; jeden takovej najdeš i na výše zmíněných stránkách...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 3. 2012 20:23

Live koncert a video na youtube - doufam že to dlouho nezkoušel jak to bude fungovat,mam nirsoft utilites nainstalovany a koukal jsem že pod položkou video mam dvě - after watching tu jsem mu pastl a streams kterou jsem měl pastnout :-)
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistrYoda 27. 3. 2012 20:49

Díky moc za pomoc, ale mohli by jste mi prosím jednodušeji vysvětlit, co udělat? :-[ Teď už na to nespěchám, šlo mi o to, že na YouTube šel přes Google Play živý přenos ze 3 denní hudební akce Ultra Music Festival v Miami. Chtěl jsem na to koukat, jenže v Miami je o 6 hodin méně a video bylo pro většinu světa zablokováno. Takže jsem použil Hotspot Shield pro šifrování IP adresy abych mohl koukat. Ale příští rok, bych byl rád, kdybych si to mohl nahrát. Člověk by řekl, že přenos z největší hudební akce světa bude nahrávat spousta lidí, jenže prd a když už, tak jen samé malé útržky... Takže pokud budu chtít příště nahrávat, tak spustím video na YT a najdu si přes videocacheview kam se ukládá? Bez omezení velikosti a délky? V kvalitě, kterou si vyberu v YT přehrávači? Nezávisle na tom, že je to přímý přenos trvající třeba 10 hodin? A pokud chci respektive potřebuji, aby se video ukládalo na jiný disk (z nedostatku místa), tak udělám co?
Děkuji a omlouvám se za svou natvrdlost :-[...
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 3. 2012 07:55

raděj si přečti ještě jednou kerneluv přispěvek,ještě jednou vlez na dane stranky,potřebuješ zachytavat stream - ty popisy jsou vystižné.Vzhledem k tomu že maš před sebou ještě rok tak si to můžeš vyzkoušet na menšich liv akcich a poladit.
Stejně je otazka jestli by nebylo nakonec nejlepši zkusit http://www.youtube.com/watch?v=7aKhBn_9Pf4
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mistrYoda 29. 3. 2012 14:32

Děkuji moc, rozhodně vyzkouším. Pokud si nebudu vědět rady, což se asi stane, tak se zase ozvu :-)...
mistrYoda
Junior

Odeslat příspěvekod rallydavid 25. 3. 2013 13:56

Není nějakej spolehlivej porgámek jak to stáhnout? Potřeboval bych to během pul hodky :-D
rallydavid
Junior