Videoeditor nezobrazuje obraz

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aurum 20. 6. 2019 01:03

Poprosím o radu. Na poměrně rychlém PC (s Win 10-64) používáme starý videoeditor Power Director 8. Na nějaké jednoduché prezentace fotek s hudbou a bublinama k narozeninám stačí. Jde o to, že prezentace je téměř hotová a včera po zapnutí PC a onoho programu se v náhledovém okénku nezobrazuje obraz. Fotky jsou v časovém okně, táhlo jede, ale v náhledu nic. I když zkusím nový projekt, přidám nějaké fotky, video, spustím časovou osu, jezdec jede, ale v náhledu nic. Po vložení mp3ky do příslušného pole hudba hraje. Jen žáden obraz u fotek a videa (mimochodem v PC mimo onen program je vše, co se týká audia a videa v pořádku). A teď moje aktivita. Přeinstaloval jse pŕogram PD a vše při starém. Nahrál jsem nový Quick Time, potom i balík kodeků a nic. Nakonec jsem šáhnul po bodu obnovení z patřičného času a rovněž bezvýznamně. Vím, že nakonec budu muset přistoupit k jinému software, ale na tom starém Power Directoru 8 mi prostě záleží. Celý program jsem odinstaloval, znova pečlivě instalnul a výsledek je naprosto stejný. Prosím proto o zamyšlení, kde může být zakopaný pes...
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod Chipoun 20. 6. 2019 05:44

Zkus přehodit v registru tuto hodnotu a pak restartovat PC (Předpokládám stejná cesta jen místo powerdiewctor11 vybereš powerdirector8)

https://youtu.be/64l1hLzR6Kc
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aurum 1. 7. 2019 14:17

to Chipoun: Děkuju. Ono se to zničeho nic na druhý den samo spravilo. Nevím jak, nevím proč, ale spravilo.
aurum
Junior

Odeslat příspěvekod aurum 1. 7. 2019 16:40

to Chipoun: Děkuju. Ono se to zničeho nic na druhý den samo spravilo. Nevím jak, nevím proč, ale spravilo.
aurum
Junior