Winamp 5.1 playlist

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod botepidemic 24. 9. 2005 13:16

Zdarec, hodne dlouho sem pouzival windows media player a byl sem zvykly, ze kdyz mam nacteny nejaky playlist a spustim nejakou jinou pisnicku, tak se mi playlist smaze, ale jakmile zmacknu ctrl+b, tak ho mam zase z5. Mno ale tady to nemuzu najit :cry: Pls vi nekdo? Zda se mi fakt divny, ze by to tam nebylo :P
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod botepidemic 24. 9. 2005 17:06

wi nekdo? :(
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod botepidemic 25. 9. 2005 20:20

heh to fakt nikdo newi? naaaky divny, naaaka provokace
botepidemic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Howard 25. 9. 2005 20:33

A na co to potrebujes? Ve winampu se ti proste playlist nesmaze :)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod negr 25. 9. 2005 20:40

ve wampu si muzes playlist ulozit (ALT+E pro zobrazeni playlistu a pak vpravo dole LIST OPTS -> SAVE LIST - vytvori se soubor s priponou m3u) a pak si ho kdykoli nahrat (treba dvojklikem na ten soubor nebo zas LIST OPTS -> LOAD LIST). tak si muzes vytvorit nekolikero playlistu - treba podle druhu hudby nebo podle nalady atd.
negr
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 25. 9. 2005 21:21

já bych řekl, že b0t3p1d3m1covi (ech) vadí to, co občas naštve i mě. poslouchám muziku, brouzdám po netu, kde zahlídnu nějakou mp3, kterou si pustím a co se nestane - začne hrát a playlist, ze kterýho jsem poslouchal před ní, je fuč. jasně, neni moc složitý ho zas na disku vyhrabat, ale kdyby existovalo tlačítko nebo klávesová zkratka, která by ten poslední playlist naloadovala zas zpátky, taky by mě to docela potěšilo.
ještě možná v nastavení zaškrtnout "enque files on double click in windows explorer", ale to neni úplně ono
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod botepidemic 26. 9. 2005 12:58

homomorfismus píše:já bych řekl, že b0t3p1d3m1covi (ech) vadí to, co občas naštve i mě. poslouchám muziku, brouzdám po netu, kde zahlídnu nějakou mp3, kterou si pustím a co se nestane - začne hrát a playlist, ze kterýho jsem poslouchal před ní, je fuč. jasně, neni moc složitý ho zas na disku vyhrabat, ale kdyby existovalo tlačítko nebo klávesová zkratka, která by ten poslední playlist naloadovala zas zpátky, taky by mě to docela potěšilo.
ještě možná v nastavení zaškrtnout "enque files on double click in windows explorer", ale to neni úplně onod/quote]

jojo, to je presne ono, ptave ve wmp to jde uplne jednoduse ctrl+b zhe, ale tady....... fakt by to tam meli udelat
botepidemic
Mírně pokročilý