spojení dvou AVI souborů

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jech 9. 4. 2006 23:39

mastiffko píše:Jech ---napriklad tak ze to das najprv nekomprimovane a potom este raz.ale to je trosku zdlhave

Nechápu?

psychocowboy> Hoď sem screenshoty z GSpotu nebo výpis z MediaInfo. Pokud nevíš o co se jedná, koukni sem - až dole, odstavec řešení problémů. Potom budu schopný poradit, co je na těch videích jinýho a jak to upravit.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pitcairn 10. 4. 2006 19:01

znova dik jech... ale znova som sa s tym musel viac pobabrat... AVI-Mux... no cez ten to neslo... ale potom som to trosku vacsou oklukou cez MKV pekne spojil obe casti a nasledne v AVI-Muxe spojil audio a video... a vyzera to v poho...
pitcairn
Junior

Odeslat příspěvekod jech 11. 4. 2006 09:03

pitcairn> Taky řešení, MKVToolnix to často dokáže taky korektně spojit. Udělat potom z MKV AVI, pokud to člověk potřebuje pro stolní přehrávač, už většinou není problém.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jericho26 22. 11. 2010 02:46

Promiňte, že vytahuji toto téma.
Snažím se spojit dvě či více videí (.avi) do jednoho filmu. Jsem dá se říci naprostý amatér. Hledám nějaký jednoduchý program nejlépe v češtině. Zkoušel jsem virtuadub a když jsem dal file-open vybral jeden film tak to hodilo nějakou chybovou hlášku.
Nevíte o něčem jednoduchém?
jericho26
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 22. 11. 2010 14:40

Tento výběr ti připadá malý? viewtopic.php?p=5512094#p5512094

BTW VirtualDub ti určitě nevyhodil okýnko, v kterém bylo napsané "Nějaká chybová hláška", takže by bylo velice vhodné napsat, co PŘESNĚ ti vyhodil za chybu ;).
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jericho26 23. 11. 2010 03:24

VirtualDub Error

Couldnot locat decompressor for format xvid (unknown)

VirtualDub requires a video for windows (vfw) compatible codec to decompress video. DirectShow codecs, such as those use by windows media player, are not suitable.

Ok

Toto tam je a píše to u všech videí. Z překladu co vyhodí google se dozvím prd.
Chtěl jsem hlavně program který půjde česky a jednoduše něco ve stylu vezmu tohle a slepím to s támhletím. Trochu jako convertxtodvd je česky a je jednoduchý
jericho26
Junior

Odeslat příspěvekod Jamesson 28. 7. 2011 19:51

Ja jsem spokojen s Freemake Video converter (a je FREE )
Nej programy jsou zadarmo ;-)
Jamesson
Kolemjdoucí

Předchozí stránka