Vyplati se vubec WinAmp

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Marekzprahy 1. 2. 2006 00:31

winamp je nejlepší sw pro přehrávání hudby, jaký jsem měl možnost vyzkoušet. docela dobrý byl dbPowerAmp player, ale na winamp to prostě nemá. bezkonkurenční knihovna médií a musicmagic mix, to jsou imho 2 největší výhody, které snad ani nikde jinde nejsou.. jinak kompletně vymakanej program
Marekzprahy
Junior

Odeslat příspěvekod AraxoN 1. 2. 2006 00:45

WinAmp sporadicky používam - verziu 2.80 z roku 2002. Ďalšie verzie sa sústredili na pre mňa nepotrebné fičúry žerúce prostriedky (pamäť, procesor), prípadne na implementáciu bezpečnostných dier (neprejde snaď mesiac, aby sa na živě nepísalo o nejakej novej zraniteľnosti verzie 5.XY).
V práci som si nainštaloval FreeAmp (open source projekt), a ten sa mi zatiaľ tiež celkom pozdáva...
Podporujte baktérie - pre veľa ľudí je to jediná kultúra, ktorú majú.
AraxoN
Junior

Odeslat příspěvekod terror_23 1. 2. 2006 11:27

ja na widlich pouzivam jen winamp , nic lepsiho tam neni . i kdyby se vyvoj ukoncil tak to je prakticky jedno , pac na winampu uz proste zadny zasadni zmeny nebudou . klidne bych moch pouzivat dvojkovou radu a nevadilo by mi to.. ..
terror_23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nepodstatne 1. 2. 2006 11:55

je dobry hlavne pre onboard zvukovky, perfis plechovy zvuk :D
Nepodstatne
Junior

Odeslat příspěvekod ge0rge 1. 2. 2006 12:03

Nemusím mít při přehrávaní zaplý nějaký obrázky alba nebo blikající kolečka mám to jen na poslech.. /quote]

Zvlastni , hadal bych, ze prave pro tento typ lidi je staveny spise Foobar2000 nez winamp ktery si preci jen na ty omalovanky a zbytecnosti potrpi trochu vic. A funkcni vybava Foobaru si myslim je mnohem botahsi nez u winampu
ge0rge
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 1. 2. 2006 12:15

Používám Winamp v kombinaci se zvukovokou Sound blaster Live. Zvukovku mám napojenou na kvalitní zesilovač a hi-fi soustavu za 15 tisíc.
SKoušel jsem porovnávat zvuk skladby v MP3 a na CD + ruzné přehrávače.
Nejvíc mi vyhovuje Winamp. Je výborný nejen na MP3, ale i na přehrávání videoklipů. Který videopřehrávač má standartně 10 pásmový eqalizér :-)
Jestli máte někdo plechový zvuk tak je to vaší reprosoustavou :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod jech 1. 2. 2006 12:23

S-Tony píše:Který videopřehrávač má standartně 10 pásmový eqalizér :-)
s/quote]

U mě každý - přes FFDShow. :wink:
jech
Pokročilý

Předchozí stránka