nejde mi zvuk u filmu na DVD

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jan kulhavy 13. 3. 2006 19:31

Mam film na DVD a když si ho chci preheat v pc na DVDrom-NEC tak bezi jen obraz bez zvuku, v normalnim dvd prehravaci je o.k. zkusil jsem WMP i MV2player. Mam WIN XP HOME, Codec Pack All in 1 - 6.0.2.9- MAM snad tady zmenit nejak nastavení? Dvd hraju v pc poprve. diky
jan kulhavy
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 13. 3. 2006 20:16

A Win DVD to nepřehraje? Většinou když jsou problémy, tak Win DVD to přechroustá v pohodě ...
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod pitcairn 14. 3. 2006 00:25

Po sty krat... odporucam K-lite Codec Pack 1.50... :wink:
pitcairn
Junior

Odeslat příspěvekod jech 14. 3. 2006 00:42

A já opakuji po sto padesátý prvý - nikdy žádné codecpacky. Žádný sajrajty typu WinDVD nebo PowerDVD. Všechny DVD přehrajou bez problémů MPC a VLC. Navíc nezasviní systém vlastníma DirectShow filtrama.
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jan kulhavy 14. 3. 2006 09:49

co je MPC a VLC?
jan kulhavy
Junior

Odeslat příspěvekod drAcOniS 14. 3. 2006 11:23

jan kulhavy píše:co je MPC a VLC?

http://www.videolan.org/vlc/ - doporučuji.

MPC neznám, používám VLC, ale Google vyhodil hned druhý odkaz označený jako Media Player Classic, mohlo by to být ono...
drAcOniS
Junior

Odeslat příspěvekod jech 14. 3. 2006 11:55

Pokud se o něčem zmíníma neuvedu odkaz, znamená to, že lze takový program nalézt mezi prvními třemi odkazy na Googlu.
MPC = Media Player Classic
VLC = VideoLan Client
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 3. 2006 12:03

Taky jsem nepochopil co to je MPC a VLC.
Tady zase chce být někdo supermoderní používánám zkratek místo celého názvu. Když doporučuju něco co druhý nebude znát tak asi uvedu celý název ne?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod jech 14. 3. 2006 12:12

S-Tony> Ale ty zkratky se pro označení těch programů zcela běžně používají. Pokud zadáš do Googlu dotaz na MPC, vypadne na 2. místě, VLC hned na prvním.

Když mluvíš o autech, tak taky rozepisuješ Bayerische Motoren Werke nebo napíšeš BMW?
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pitcairn 14. 3. 2006 13:26

jech píše:A já opakuji po sto padesátý prvý - nikdy žádné codecpacky. Žádný sajrajty typu WinDVD nebo PowerDVD. Všechny DVD přehrajou bez problémů MPC a VLC. Navíc nezasviní systém vlastníma DirectShow filtrama.r/quote]

...btw K-lite neobsahuje ziadny sajrajt typu WinDVD alebo PowerDVD... ale aj tak asi vyskusam ten CCCP... zda sa v poho...
pitcairn
Junior

Odeslat příspěvekod jan kulhavy 14. 3. 2006 17:18

tak dik, dal jsem si do pc MPC a uz to funguje
jan kulhavy
Junior

Odeslat příspěvekod Haunter 15. 3. 2006 12:22

Uplne staci prejit na dalsi zvukovou stopu...
Haunter
Junior