Konverze mp3 na cda

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jiberan 24. 5. 2006 16:30

Mam problém. Mam mnoho písniček ve formátu mp3, ale chtěl bych je převéct do formátu cda, ale prošel jsem všechny různé servry s programy, ale žádný takový který by to uměl jsem nenašel a proto bych se chtěl zeptat jestli neznáte program, který umí převádět mp3 na cda a je zdarma ke stažení?
muj?
jiberan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan kulhavy 24. 5. 2006 16:37

EAC nebo NERO
jan kulhavy
Junior

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 24. 5. 2006 16:39

Nejak nechapu, proc si chces davat mp3 do cda? Myslis jako udelat z nich hudebni CD? V tom pripade temer jakykoliv program na vypalovani... Nero apod.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymous 24. 5. 2006 16:56

Jojo a když to chcete převést, abyste to pak měl na CD, tak MP3 -> WAV a ne do cda.. Já používám CDex..
Anonymous

Odeslat příspěvekod tark 24. 5. 2006 19:53

Co je to za blbost? Pro skladování v počítači MP3, pokud si to chceš vypálit na hudební cd (= tohle je cda!), tak ty mp3ky nahaž třeba do nera a vypal.. toť vše..
tark
Junior

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 24. 5. 2006 19:53

MP3 -> WAV

ja pouzivam the mpeg suite 2001 (freeware)

v Nerovi pridas WAV do kompilacie Audio CD a je to :)
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 28. 5. 2006 18:39

Ja mam takú skúsenosť, že skoro každý software, ktorý prehrá MP3 dokáže aj pripraviť kompiláciu a vypáliť audio cd - CDDA. Dokonca aj môj oblúbenec na prehrávanie MP3 - WinAmp
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Heat22 28. 5. 2006 19:03

... Ja používám na prevod MP3 do formátu cda, waw program "WinLAME", tu je link na download:
http://www.free-codecs.com/download/winLAME.htm
a potom si to napálim cez malý šikovný programček "Burrrn", tu je link na domovskú stránku:http://www.burrrn.net/ Tiež mám kopu MP3 hudby a nemám doma prehrávač v ktorom by som mohol prehrávať MP3 a tak si "vyrábam" cda alebo waw CD. Ja osobne som s týmito programami veľmi spokojný, sú jednoduché a plne postačujú. Ešte je jeden šikovný a volá sa "GXTranscoder", tu je link na download:http://www.pc-facile.com/download/varie/gxtranscoder/
Asi teda toľko.
Heat22
Junior

Odeslat příspěvekod vavy.p 28. 5. 2006 19:31

první operace se mi zdá zcela zbytečná..... do audio kompilace v neru stačí přidat MP3ku převede si to sám.... :wink:
vavy.p
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prostor 30. 5. 2006 03:01

jo jo jednoduchy spusob proste nahadzes MP3 a uz iba stlacis cudlicek vypalit audio tak to aspon robim jaaa

jo pouzivam Burn4Free v pohode softik jednoduchy a gutt
TO SME MI ZAHORACI DOBRI FTACI
prostor
Junior

Odeslat příspěvekod Longr122 20. 8. 2012 21:12

Mam ohledně teto otazky taky dotaz. Zajimalo by mne jestly je mozne udělat z 80 min. cd neomezené? Neomezene myslym tim ze mysto 80. min nahraji 750 mega jak je normalni cd protoze když vytvořím 80 minutové pisničky zaberou cca 150mb proto jse ptám jestly je mozne převest do cda a vypálit to na cd a poslouchat např. 300min.
Longr122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 20. 8. 2012 21:21

zbytečně to komplikuješ...

zkrátka vypal na CD audio ve formátu mp3 a získáš stopáž o délce přibližně 800 minut...

jestli, místo, interpunkce
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Longr122 20. 8. 2012 21:35

rad bych te informoval ze moje radio v aute púrehrava jenom cda a opravdu nebudu kupovat novějsi verzu do auta kdyz stojí 16tisíc a nejake to levnejsi jako např: pioneer si kupovat nebudu z důvodů ze bez krytky zbyvajiciho prostoru by to bylo nanic. krytku potřebuju skrz to ze to radio je větsí nez klasika pioneer kterej ma cca 120x50mm a moje radio ma 120x120 takze je dokonale nenahraditelny za nejaky lepsi levnejsi radio. rad bych upozornil ze na lepsi verzi mam ae nece se my do toho vrazet takovy prachy kdyz stara verza ma problemy s radiem (nenaladim ho) a to auto ma teprv 10let
Longr122
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 20. 8. 2012 21:40

já ti to veřím...

ty zase věř mě, že cda (AudioCD) má danou kapacitu a danej formát...

proto do 80 minutové stopáže nemůžeš vměstnat 300 minut...

dokonce ani 81 minut...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Longr122 20. 8. 2012 21:43

ja z prvu myslel ze bych mp3 překonvertoval na cda a pak to vysmahl jak normalni dyvko a mohlo by to fungovat jinac ti verim ja nejsem neverici clovek
Longr122
Kolemjdoucí

Další stránka