Přehrávám si hudbu,a hodí to chybu

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 19:15

Ahoj,přehrávám si hudbu-ve Windows Media Playeru ale i ve Winampu a hodí mi to chybu.

Obrázek s chybou je zde Obrázek
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 9. 12. 2006 20:55

Dělá to i ve WinAmpu?
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 20:56

Ano,dělá.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeppelin 9. 12. 2006 21:01

ze 50 CENT kdysi prodaval drogy. Operacni system Windows ma pochopitelne implementovanu kontrolu nevhodneho obsahu, kterou WinAmp neumi obejit. Doporucuji nainstalovat mPlayer. Pokud mozno okamzite pote, co nainstalujete Linux. :P :D
Zeppelin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X__ 9. 12. 2006 21:02

Potom bude ta skladba chybná ...

All Media Fixer 4.5 TW 935kB opravuje poškozené soubory- WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI ,VOB, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPG, MPA, DAT, WAV, JPEG a BMP.exe

P.S.: Zeppelin: Jo, a až to všechno nainstaluje, tak zjistí, že mu to stejně nejde :lol:
Naposledy upravil X__ dne 9. 12. 2006 21:04, celkově upraveno 1
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 21:02

Ne.potrebuju opravdu poradit,pac me tyhle hlasky stvou.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 21:03

X píše:Potom bude ta skladba chybná ...

All Media Fixer 4.5 TW 935kB opravuje poškozené soubory- WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI ,VOB, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPG, MPA, DAT, WAV, JPEG a BMP.exee/quote]


Ono to ale dělá při všech skladbách
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 9. 12. 2006 21:06

Co máš za kodeky? Také to může dělat poškozená pamět nebo viry v PC.
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 21:09

Jak zjistím kodeky?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JendaLinda 9. 12. 2006 21:09

Objevují se tyto chyby i v jiných situacích než při přehrávání hudby? Třeba filmy, hry apod. Co máš za zvukovou kartu? Zkus přeinstalovat ovladače.

X: Winamp používá svůj vlastní dekodér MP3.
Naposledy upravil JendaLinda dne 9. 12. 2006 21:11, celkově upraveno 1
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 21:11

No,to se mi nestává.Jen při hudbě.Ale když jsem na netu,tak zničehonic se objeví nákej Firefox agent a spadne Firefox.Je to také kvůli tomu?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeppelin 9. 12. 2006 21:14

No pri takovychto "veselych" udalostech bych se skoro zacinal obavat, ze jde o nasledky jiz zminene poskozene pameti...
Zeppelin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 9. 12. 2006 21:14

Problém může být i ve Windows, třeba je systém poškozený
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 9. 12. 2006 21:15

Dá se nějak ta pamět opravit?Ještě chci říct,že jsem měl v PC mechaniku,ta mi přestala číst CD,tak jsem tam dal jinou,a ta je taky nepřečte.Jinde ale fachali.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JendaLinda 9. 12. 2006 21:17

Paměť můžeš otestovat programem Memtest86. Nech ho běžet několik hodin.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků