jak vytáhnout hudbu z videa?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jech 10. 4. 2007 21:40

Horst_
To že to dekomprimuješ do WAVu a znovu zkomprimuješ a navíc ještě proženeš zvukovkou JE ztráta kvality. Já asi nikdy nepochopím myšlení typu: Proč bych to měl dělat dobře a jednoduše, když to jde udělat špatně a složitě. :D
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod valecny 10. 4. 2007 21:58

jech píše:Horst_
To že to dekomprimuješ do WAVu a znovu zkomprimuješ a navíc ještě proženeš zvukovkou ub]JE[/b] ztráta kvality. Já asi nikdy nepochopím myšlení typu: Proč bych to měl dělat dobře a jednoduše, když to jde udělat špatně a složitě. :D"/quote]

Když si přes tu kvalitu máš aspon ze zlata vodiče a zvukovku aspon za 6000,- kč?
A co bedny :?:
Víte, jaké byly tři největší katastrofy v dějinách lidstva? Hirosima 45, Cernobyl 86 a Windows 95.
valecny
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 4. 2007 22:06

Dvarkát zkompirovanou MP3 pozná každý kripl. Je to děs. Pokud ukrást z videa zvuk, tak v tom formátu v jakém to. A pokud možno nic nenahrávat, nekompirovat, jen uloupnout v tom formátu v jákem to je u toho videa.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 10. 4. 2007 22:09

tak:já to tady začal na toto téma a hledal jsem až jsem našel a maximální spokojenost--------------------AoA audio extractor,ztáhněte a vyzkoušejte,doporučuji?hudba vytáhnutá z videa co jsem potřeboval má 100xlepší kvalitu než ve videu,stačí nastavit bitrate na 320 a je to.hodně štěstí.
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod Horst_ 10. 4. 2007 22:30

jech píše:Horst_
To že to dekomprimuješ do WAVu a znovu zkomprimuješ a navíc ještě proženeš zvukovkou ub]JE[/b] ztráta kvality. Já asi nikdy nepochopím myšlení typu: Proč bych to měl dělat dobře a jednoduše, když to jde udělat špatně a složitě. :D"/quote]

Napsal jsem,že je to pomalé.Kvalita půjde dolů,ale s dobrou zvukovkou to tragédie opravdu není 98% lidí to nepostřehne.
Pro extrakci hudby na kila možná něco takového
http://dvd-audio-extractor.computer-app ... chive.org/
Horst_
Junior

Odeslat příspěvekod jech 11. 4. 2007 06:55

jkmaxfli
To byl vtip ne? Jak může mít překomprimovaný audio vyšší kvalitu než originál. Zamysli se nad tim. Pokud je v AVI MP3 128kbps (poměrně obvyklá situace) a ty jí uložíš jako MP3 320 kbps, tak získáš 3x tak velký soubor než by mohl být a navíc s kvalitou tak 64-96kbps MP3 (záleží na použitym enkoderu a nastavení a o tom si v podobnym programu nedělám iluze).

Pořád mi ještě nikdo nevysvětlil výhodu toho udělat to špatně, když to jde udělat dobře.

P.S. Zlatý kabely nemam, zvukovku mam za 2000 Kč a hraje mi to přes minivěž za 18.000 Kč. Překomprimovanou MP3 ale bezpečně poznam, na to neni nutná žádná kvalitní aparatura. Na test. jak rapidně se zhorší kvalita při rekompresi MP3 do MP3. jsem tu už několikrát odkazoval.
jech
Pokročilý

Předchozí stránka