Ulozeni videa z archivu TV NOVA.

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod djadja 28. 10. 2008 19:23

Nemusíš se omlouvat, já to tak dělám taky, když to jde. Ale v případe archiv.nova.cz to přes cache nejde. Alespoň si myslím. Můžeš si to odzkoušet.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod mikebo 29. 10. 2008 21:46

Tak jsem to taky zkoušel v RMC ale měl jsem starší verzi (2,4) a s ní to nešlo. Po nainstalování této to jde v pohodě. Musí se ale aktualizovat knihovny. To se nabídne hned ze začátku. Ještě by mě zajímala jedna věc. Z archivu se nechá ztahovat dvěma způsovy buď jako flv video 500k nebo jako mp4 video 1M. Neví někdo jak to přepnout ?
mikebo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikebo 29. 10. 2008 21:46

Tak jsem to taky zkoušel v RMC ale měl jsem starší verzi (2,4) a s ní to nešlo. Po nainstalování této to jde v pohodě. Musí se ale aktualizovat knihovny. To se nabídne hned ze začátku. Ještě by mě zajímala jedna věc. Z archivu se nechá ztahovat dvěma způsovy buď jako flv video 500k nebo jako mp4 video 1M. Neví někdo jak to přepnout ?
mikebo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigSandy 30. 10. 2008 08:03

Ja měl uplně tu nejnovějši a take to nešlo.
Ta 3.0.1 funguje :tleskani
BigSandy
Junior

Odeslat příspěvekod BigSandy 30. 10. 2008 08:03

Ja měl uplně tu nejnovějši a take to nešlo.
Ta 3.0.1 funguje :tleskani
BigSandy
Junior

Odeslat příspěvekod mtmccox2 30. 10. 2008 13:11

nějak se tu zbláznilo vládání příspěvků?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigSandy 31. 10. 2008 11:00

No nevím.
Replay Media Catcher 3.0.1 je zatím jediný program co šlape.
Když však je před filmem v archivu reklama tak to stáhne jen tu reklamu a na film prca. :hm
BigSandy
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 5. 11. 2008 16:52

Pro mikebo
Při nahrávání kvalitnějšího formátu mp4 je postup stejný jako jsem už psal. Je potřeba kliknout na zubatý trojúhelníček na liště přehrávače NOVA, tím se přepne streaming na cca 1Mbit/s a formát mp4. U mě to funguje. V Replay Media Catcher se tím předchozí ukládání zastaví a pokračuje jenom mp4.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 5. 11. 2008 16:52

Pro mikebo
Při nahrávání kvalitnějšího formátu mp4 je postup stejný jako jsem už psal. Je potřeba kliknout na zubatý trojúhelníček na liště přehrávače NOVA, tím se přepne streaming na cca 1Mbit/s a formát mp4. U mě to funguje. V Replay Media Catcher se tím předchozí ukládání zastaví a pokračuje jenom mp4.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 11. 2008 18:49

mtmccox2 píše:nějak se tu zbláznilo vládání příspěvků?

a hele už zase.. :hm :nenapadne
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zigzag 10. 11. 2008 07:51

mne tedy RMC pri prehravani v FF2 nic nezachyti. kdyz pouziju IE7, tak v zachyti, ale nezastavi se, kdyz stream skonci. musiel sem RMC vypnout?
zigzag
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djadja 10. 11. 2008 15:07

Jakmile se RMC na začátku streamu "chytí", tak stahuje a ukládá nezávisle na tom, jestli máš puštěný prohlížeč nebo ho shodíš. Stahuje bitovou rychlostí streamu, tedy např. cca 500 nebo 900 kbit/s (podle toho, jestli jsi kliknul na zubatý trojúhelníček přehrávače NOVA). Takže stahování půlhodinového videa trvá půl hodiny - bez ohledu na to, jestli máš rychlost download třeba 8 Mbit/s. Jinak mám odzkoušeny FF3, IE7, Operu 9.62, Chrome - ve všech těchto prohlížečích funguje. Všechny v tomto případě slouží k jedinému, aby RMC rozpoznal adresu streamu při spuštění přehrávače NOVA.
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod djadja 11. 11. 2008 16:02

Stahovat z archivu TV Nova i jiných umí i prográmek BitRecorder. Odzkoušeno v IE7 a FF3
http://www.bitrecorder.com/
djadja
Junior

Odeslat příspěvekod mikimik49 22. 11. 2008 00:13

v programu RMC si aktivuj Tools - setting - web stream dumper pak to nahrává vždycky (asi) :-)
mikimik49
Junior

Odeslat příspěvekod Hakunděk 4. 12. 2008 16:42

Bohužel, nefunguje mi ani jedna uvedená rada. Hmm.
Hakunděk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka