ako vytvorit dvd s vybratymi klipmi?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dudo511 2. 5. 2007 10:51

Potreboval by som zistit, ci sa da urobit dvd s vyberom klipov s viecerych dvd. Jedna sa mi o hudbu potrebujem vybrat s viacerych dvd klipy a dat ich na jedno dvd nekomprimovane.
dudo511
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sCrew 2. 5. 2007 11:05

ano jde to.
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod dudo511 2. 5. 2007 13:02

Ako sa to da urobit?
dudo511
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jech 2. 5. 2007 15:49

dudo511
Rozmysli a vyjádři se, co chceš vlastně udělat. Pokud chceš naprskat na DVD různý AVI, MPEG a WMV vide a vypálit, to snad je základní věc, kterou zvládne dneska pětiletý dítě. Ale takové DVD samozřejmě bude hrát pouze v některých přehrávačích a ASF/WMV video asi nevezme skoro žádný.

Pokud to chceš dostat na placku ve formátu DVD-Video a nemáš to v požadovaném formátu (MPEG-2 720x576), tak se bez rekomprese neobejdeš.

Takže jak to teda vlastně je?
jech
Pokročilý

Odeslat příspěvekod foxit 2. 5. 2007 16:04

Potreboval by som zistit, ci sa da urobit dvd s vyberom klipov s viecerych dvd. Jedna sa mi o hudbu potrebujem vybrat s viacerych dvd klipy a dat ich na jedno dvd nekomprimovane.

Stáhni si program DVD Shrink a klipy si z DVD vyber, nebo vystříhni a zkopíruj bez rekomprese do složky. Pokud je chceš bez menu a navigace, stačí pak si takto vybrané klipy znovu ve Shrinku načíst a rovnou z tohoto programu i vypálit (pokud máš naistalovaný Nero, nebo DVD Decrypter), nebo přeuložit do obrazu (ISO), ve virtuální mechanice vyzkoušet a pak vypálit libovolným vypal. programem. Shrink sám o sobě nevypaluje, ale používá dll knihovny Nera, nebo spolupracuje s DVD Decrypterem.
Pokud bys chtěl menu a navigaci, pak jedině nějaký authoringový program (DVD-Lab, Ulead DVD Movie Factory,Sonic MyDVD..,Roxio aj....). Některé umí i přímo "hotové dílo" vypálit.

Kód: Vybrat vše
http://www.stahuj.cz/multimedia/vypalovani_cd/dvd-shrink/

Existuje do něj i čeština!! (na http://www.cestiny.cz)
foxit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 2. 5. 2007 16:37

Z dotazu vyplývá, že zdrojová videa jsou nejspíš ve formátu DVD Video.

Já doporučím GUI For DVDAuthor, který je zadarmo. Klipy ze zdrojových DVD si demuxuj třeba v DVD Decrypteru a pak to všechno v programu GUI For DVDAuthor spojíš dohromady včetně tvorby menu. Taky jsem vyráběl podobnou slepeninu.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dudo511 4. 5. 2007 16:34

Dakujem budem to skusat. Jedna sa mi o format DVD video.
dudo511
Kolemjdoucí