Jednotka CD-Rom není přístupná (Nesprávná funkce)

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod IgnorStoupa 11. 8. 2007 23:54

A dela to nahodne, nebo je v tom pravidelnost?

Ja mel jednou problem, ze pri kazdem lichem logovani sla sitova tiskarna OK, pri kazdem sudem se nenamapovala. Naprosta uchylarna. Nikdy jsme neprisli na to, v cem byla chyba. Vyresila to instalace sitoveho Novellu misto nativni podpory Win.
IgnorStoupa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Najja 29. 9. 2007 23:54

Po dlouhé době jsme se rozhodli vypálit CD, ale opět se nám ta hláška ukázala... Vygooglila jsem cosi na technické podpoře Microsoftu. Ale ty dva programy, o kterých se tam píše na PC nemáme (ani na jednom účtě). Mimochodem - nyní mámě nově rozdělený disk na 2 sektory, které jsou na sobě nezávislé... Ale u obou to nejde... (Sektory rozumějte rozdělení HDD na více částí, přičemž na každé je Windows XP Home).

IgnorStoupa
No dělá to u některých CD... Některá CD fungují, u nás ani nezáleží na tom, zda-li je CD prázdné, nebo ne...
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Junior

Odeslat příspěvekod ed123 2. 10. 2007 18:53

Mně to potkalo asi před měsícem. Mám :Optriac DVD RW AD 5170A.Dělá to jenom na RW-čkach.Vypaluje normálně,jen při vložení CD RW vyskočí ta samá hláška co psala "Najja": Jednotka D:/ Není přístupná. Nesprávná funkce. Zatím sem nezjistil proč.Předtím to jelo normálně.(XP Pro).Vypalovačka je 4 měs.stará a poměrně málo jetá.
ed123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bleeesk 7. 11. 2007 20:28

skus: Tento pocitac > Jednotka F > Vlastnosti > Záznam > Povolit zapis na disc CD v teto jednotce
bleeesk
Junior

Odeslat příspěvekod kamko 10. 11. 2007 18:28

Tento problem ktori tu popisujes som mal prednedavnom aj ja.Skus pozriet do tento pocitac/ovladacie panely/system/hardware/spravca zariadeni/system ci tam nemas nejaky ovladac ktori sa vola starforce.Je to ochrana ci skor virus :D ktori si anstaluju niektore hry ako ochranu.Zoznam hier je aj http://www.glop.org/starforce/list.php po odinstalovani a restarte som to mal ok
kamko
Kolemjdoucí

Předchozí stránka