MATSHITA DVD-RAM UJ-841S - problémy s vypalováním

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 21. 12. 2007 19:17

Mám v notebooku (ASUS A6Kt) výše uvedenou přepalovací mechaniku a v poslední době docela dost zlobí vypalování, Nero v prakticky v každým vypalování hodí Chyba zápisu a vypalování skončí, CD/DVD se pak dá použít leda tak jako podtácek...

Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače, to nepomohlo, tak si říkám, že by mohl pomoci nový firmware, jenže jsem při hledání neuspěl, nevíte, kde by dal najít?

Nebo neřešil někdo obdobný problém?
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Junior

Odeslat příspěvekod memphissk 9. 1. 2008 14:29

mam podobny problem pri napalovani na novsie media znacky verbatim 16x ... mate niekto nejake riesenie?
memphissk
Junior

Odeslat příspěvekod Vortexx 8. 5. 2008 14:13

aj ja mam rovnaky problem, vyhodi neznama chyba, dokonca aj pri rychlosti 2x, aj ked davam najprv simulaciu a ta dopadne ok tak pri zapisu to sekne
Asus P5Q-E, Intel C2Q6600@3.4Ghz 1,4V,IFX-14+Noctua, Asus EAH5850 1GB, Patriot Viper 3x2GB 1007Mhz CL5,SSD OCZ Vertex 3 MI 120Gb, 2x WD Black 640GB, Asus Xonar DX/XD, Case Antec Ninehudred, PSU Enermax MODU82+ 525W
Vortexx
Junior

Odeslat příspěvekod vladosft 8. 5. 2008 18:50

reklamacia. ta mechanika nestoji za nič.. a ak ak už nieje zaruka tak kupit novu Pioneer či LG stoji 1200~1500sk a je po probléme výmena zaberie tak 2min.. aj z úphľadaním skrutkovača. na asuse A6 ju držia len 2 skrutky. takže žiaden probém.
vladosft
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 11. 5. 2008 22:33

Jde snad o nejhorší mechaniku. Ono už to lze poznat dle názvu Mat s h i t a. A bohužel je to tak.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý