co nejlevnější HDD

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pepelos 6. 2. 2008 18:58

Zdravim!
Potřeboval bych poradit co nejlevnější pevnej disk (kapacita 80GB).. Fakt mi jde hodně o cenu, ale taky o kvalitu, aby přeci jen něco vydržel.. předem dík za rady ;)

EDIT:připojení SATA II
--- Přeji hezký den! ---
pepelos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oh01 6. 2. 2008 19:10

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=Pevn%C3%A9+disky%5CSATA+II%5C++7200%5C++80GB&tree_CR=0

:roll:
Kdyz ti jde o cenu, ber podle ceniku, kdyz ne, tak bych vzal Hitachi Deskstar 7K160 nebo Samsung HD082GJ...
Testy 8800GT v SLI

Asus P5N32-E SLI Plus|C2D E6550 @3.1GHz|2xZotac GeForce 8800GT(SLI)+Accelero|A-Data Vitesta 2GB @900MHz|Corsair HX520 520W|Samsung SH-S203L|Seagate 320GB|HP w2408h 24"
oh01
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 6. 2. 2008 19:11

Vazne je takovy problem otevrit si stranky nejaky internetovyho obchodu a seradit si disky podle ceny?
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepelos 6. 2. 2008 19:12

nevim.. já myslel, že forum je o radách, tak sem s tím jdu
--- Přeji hezký den! ---
pepelos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dev_null 6. 2. 2008 19:35

pepelos píše:nevim.. já myslel, že forum je o radách, tak sem s tím jdu /quote]

a s cim potrebujes poradit ?
ako najst 80GB HDD s najnizsou cenou ?
tak to potom neviem, ako si vlastne dokazal polozit tuto otazku, kedze najskor si sa musel do tohto fora prihlasit a na to predsa len treba uz trochu viac inteligencie :wink:
dev_null
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 6. 2. 2008 19:42

Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepelos 6. 2. 2008 20:24

fakt vy ste ochotný... v podstatě jsem se ptal na nejlevnější kvalitní disk.. al eco.. prosím o LOCK!!
--- Přeji hezký den! ---
pepelos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 2. 2008 20:42

1. kolik na to máš Kč?
2. kvalitní jsou dnes všechny
3.0 V6
Vagi
Poslední varování

Odeslat příspěvekod libbi 6. 2. 2008 20:50

To s ochotou nemá nic společné! Na blbou otázku nečet kvalitní odpověď:-)
libbi
Junior

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 6. 2. 2008 23:50

no chlapče kdyby sis přečetl příspěvky od zakladatele tohoto vlákna pochopil bys že to není žádný diletant(nevím ale jak je na tom s HDD..)toto začíná bejt akorát tak vlákno jedinců_namachrovanců
apropos,takže když chci poradit,tak je dotaz na kvalitní HDD blbost?
rada:tak to tady zrušte :mrgreen:
ps:"ten umí to a ten zas ono"...znáš to? jestli ne tak raděj neodpovídej,čau
franta.koudelka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 7. 2. 2008 00:12

ono jde o to ze se testy kvality nikdo nezabyva. I kdyz malicko lze napovedet modelovymy radami...Maxtor MaxLine III nebo WD RE maji zvyseny pocet techto hodin na 1 200 000. Vic bys nasel na strankach vyrobcu.

Cili kvalitni 80GB disk bude jakykoliv, pokud ti jde o kvalitu, ber disky s udavanou nejvyssi vydrzi (na hodiny) najdes na strankach vyrobcu.

Samsung dava bezne 500 000, WD 1 000 000. To vsak samo o sobe nemusi o kvalite nic vypovidat. WD mi celkem odchazely, takze ted davam prednost Samsungum :)

80GBdisky jsou ale na pokraji zajmu vyrobcu , vim ze ti jde o cenu, ale ja napr do nejlevnejsich sestav beru WD 160GB AAJS. V testech dopada velice dobre, je to tichy a pritom rychly disk....ten ale stoji 1200,- jestli chces nejlevnejsi disky, najdes 80GB i pod tisicovku ale pomer cena/kapacita je otresna :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků