Obnoveni dat z externiho disku

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod KL.Andrew 20. 8. 2011 13:27

Dobry den ,
mam doma Externí přenosný disk A-DATA CLASSIC CH94 uz par mesicu , za tu dobu sem nahral do dicku asi 300 GB jeho kapacita asi 500 GB CCA . Disk sem vzdy odpojoval z PC rucne a nikdy sem nepouzil to bezpecne odpojeni , coz byla asi chyba . No a tak po par mesicich pouziti se mi asi vsechny soubory smazaly ... a ted kdyz to pipojim do PC chce to naformatovat pred pouzitim .... Je nake reseni nak dostat zpatky soubory nebo ne? popripde jakej program a co bych v nem mel udelat ?
Thx za odpovedi
Sem ochoten dat 10 GB na CZSharu tomu kdo mi pomuze :)
KL.Andrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 20. 8. 2011 13:30

Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KL.Andrew 20. 8. 2011 13:42

sorry ae to co si mi poslal bylo naky vyhledavani a tam nez bych se to dozvedel 330 moznosti .... nebylo by lepsi mi ric co pouzit ??
KL.Andrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 20. 8. 2011 13:56

No ano, vyhledávání je taková magická funkce, kterou by měl použít každý, než položí dotaz. Protože stejný dotaz, jaký máš ty, mělo už spoustu lidí před tebou a je tedy již mnohokrát zodpovězen a nemá smysl to rozepisovat znovu.

Pokud chceš řešit svůj problém zdarma, zapoj trochu vlastní snahy. Pokud snahu zapojit nechceš, odnes disk do servisu, kde ti data za poplatek obnoví.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KL.Andrew 20. 8. 2011 14:07

dekuju za Vasi snahu pane neochotny ... vidim ze se u toho pc nenudite ok no :)
KL.Andrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 8. 2011 14:41

Zadarmo je program Testdisk, ale musí se číst návod, což je obtížnější, než hledat tady na fóru. Z placených, uživatelsky přívětivých programů je možné použít třeba GetDataBack for NTFS.
Právě proto, že nikdo nečte už napsané a plevelí si svůj dotaz na tutéž věc je tu těch odkazů 330. Odpověď je posledních několik let stejná, pokud se nejedná o nějaké speciality.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KL.Andrew 20. 8. 2011 15:32

sice to chvili trvalo ae neco sem si na tom foru precet :) vybral sem si ten GetitBack ae je normalni ze to trva 12 H?
KL.Andrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 8. 2011 17:01

Ano, a bez klíče ukáže, co je schopen obnovit a po zakoupení klíče to můžeš překopírovat jinam. Důrazně nedoporučuji obnovovat na původní místo.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel