cena disku - leti nahoru?

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 10. 2011 14:57

imformace z doslechu: :) WD nebude dodavat disky pro HP pul roku!!!

nevím co je na tom pravdy či nepravdy :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod dodo_mt 21. 10. 2011 18:10

Ja som pozeral cenu diskou pred vcerom a bolo v alze na 72 eurach, vcera som objednaval PC aj s 2T diskom a cena bola na 85eurach kukam dne 120eur :-) pekneee

dodo
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior

Odeslat příspěvekod skype 21. 10. 2011 19:38

By mě teda zajímalo jaký důvod mělo WD k téměř dvojnásobnému zdražení http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
Odeslat příspěvekod karlos00x 21. 10. 2011 19:49

mozna to lezlo z nektere fabriky ktera je pod vodou. mozna se jen lekli prodejci valí nahoru vsechno od WD - preventivne. Zavahal's ? Zkus projet zbozi.cz treba to nejakej trouba v eshopu nezmenil.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod skype 21. 10. 2011 19:53

Nezaváhal , mám ho doma už déle :)
Měl jsem za to, že v Thajsku se vyrábí jen HDD, takže jsem očekával nárust cen jen u MMC s HDD, ale tady ne :)
Odeslat příspěvekod karlos00x 21. 10. 2011 20:12

Tak vis prd co odkud leze. Kdyz to prezenu tak staci, aby v tech fabrikach vyrabeli jednoho svaba z toho vyrobku a najednou mas nedostatkovy zbozi.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 21. 10. 2011 22:46

A kruci.
Že by letos začaly předvánoční slevy o pár sekund dřív než obvykle? ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bedsore 21. 10. 2011 22:54

Nebyt toho, ze jsem zacal opet pokukovat po dalsim disku, tak by me toto tema uplne minulo. Ale dnes rano jsem zbezne koukal na alzu na Seagate barracuda green 2TB, ktery jsem zacatkem srpna kupoval za 1700,- , a cena 2100,- se mi tedy vubec nelibila. To jsem ale netusil, ze momentalne se uz vysplhala na neco malo pres 2600,-. No coz. Prodejcum to za zle mit nemuzeme, vydelavat se musi, ted jde o to, kdo to dele vydrzi. Pokusim se mene stahovat, abych vydrzel dele bez dalsiho disku, ale bude to asi peklo :-). Gratuluji vsem, kteri koupili zavcasu, ostatnim preji pevne nervy nebo nadutou penezenku ;-)
bedsore
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 21. 10. 2011 22:56

jestli jsi jeste nekoupi a chces koupit datovy uloziste mrkni na mall.cz na wd20earx.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod skype 21. 10. 2011 22:58

začátek Srpna:
Samsung EcoGreen F2 1.5TB 1300Kč
Seagate Barracuda Green 1TB 1263Kč

dnes:
Samsung EcoGreen F2 1.5TB 2945Kč
Seagate Barracuda Green 1TB 2554Kč

to je teda mazec...
Odeslat příspěvekod czechian 21. 10. 2011 23:59

karlos00x píše:jestli jsi jeste nekoupi a chces koupit datovy uloziste mrkni na mall.cz na wd20earx.

To je sice hezké, že na mall.cz je ještě přijatelná cena, ale dle mých zkušeností s tímto eshopem se bez skrupulí z nevýhodných objednávek vykroutí jakmile jim to dojde. Takže klidně objednávejte, ale situace už je ztracená. Kdo ještě dnes nakoupí 2TB disk pod dva tisíce, má obrovské štěstí. Já sám mám 2TB disk objednaný u více eshopů a doufám, že alespoň v jednom to vyjde.
czechian
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 22. 10. 2011 00:07

A co zahraniční eshopy? Amazon.com nebo Amazon.co.uk se to zatím vůbec nedotklo. Máte tip na nějaký zahraniční eshop, třeba slovenský, německý či rakouský, kde jsou ceny ještě jaké byly? K vánocům jsem chtěl stavět sestavu ale jak se zdá, tak HDD koupím s předstihem...

BTW co to Mall.cz? Oni mi to budou muset dodat za cenu jakou mají teď na webu, takže na tom asi celkem prodělají když to objednám tam, že?
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
Junior

Odeslat příspěvekod skype 22. 10. 2011 00:13

Musí dodat za objednanou cenu jen pokud potvrdí objednávku.
Odeslat příspěvekod karlos00x 22. 10. 2011 00:17

A to ti potvrdi obratem, protoze automat.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod skype 22. 10. 2011 00:25

Není to tak, že automat Ti pošle, že přijmuli objednávku, ale potvrdit ji musí už člověk?
Předchozí stránkaDalší stránka