Výběr SSD řešte jen zde!

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 7. 7. 2014 16:24

lepe udelat reinstal
:hmm: BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior

Odeslat příspěvekod kami111 7. 7. 2014 16:35

a mělo by to jít obnovit z oné tovární zálohy ?? na flashce je formát ntfs
kami111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimous 7. 7. 2014 16:36

SSD do stolního PC pro systém a nejpoužívanější programy.
Crucial M500 vs. Samsung 840 EVO 120GB
Crucial má pomalejší rychlosti zápisu, ale stejně půjde zejména o to čtení.
Stačí pro Win, aplikace a dokumenty (Word, Excel,....) těch 120 verze?
Filmy, obrázky a hudbu mám na jiných discích.

Původně jsem byl rozhodnutý čistě pro Crucial, ale někde jsem narazil na výsledky nějakých testů, kde Samsung všechn drtil. Jen už nevím stránku.
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 7. 2014 16:40

Boha jeho, crucial ano ! EVO ne ! Sice je sexy, ale to je tak vše více zde: viewtopic.php?f=932&t=1216283&p=10189559&hilit=+3GiB#p10189559
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Matysek 7. 7. 2014 16:44

Samozrejme, ze vsechny drtil, kdyz tomu pomohl Samsung Magican a vlastni pouziti RAM (caching -> "benchmark" -> awesome performace), bodejt by nedrtil. Jen zastup idiotu nechape, ze nesmi vypadnout proud, ci lepe, trefit pametovou chybu.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod kami111 7. 7. 2014 18:14

opravdu se nikdo nesetkal s touto chybou při instalaci ?
kami111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alex 46 7. 7. 2014 18:41

zdarte,mno pročítám toto vlákno pravidelně a někdy nechápu co všichni řeší-čtení,zápis-nesmysl,uvedu to na sobě měl jsem možnost koupit asus g750jx t-4179h za dobrý peníz a první co jsem udělal bylo že jsem objednal crucial m550128gb -do té doby jsem používal m4-prodána spolu s ntb cca 3roky žádný problém v době prodeje ssdlife hlásil 99% životnost a to jsem jej nijak nešetřil,ale k tématu ssd systémový a původní hdd na data ve druhé šachtě,postahoval jsem všechny drivery a nainstaloval w 8 poté všechny aktualizace a upgrade na w8.1 přes store,žádný problém,jak tady radí spoustu lidí crucial je osvědčená kvalita za mě má 1
neodpustím si poznámku:studený start cca 5s,jak říká s oblibou kolega v práci nesundám bundu a jsem na fb :tleskani
alex 46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matysek 7. 7. 2014 19:08

To je spis smutne, ne? Pokud neni retardbook/retard+ potrebny, pro krmeni tlupy opic, tak je striktne potiran bez sebemensiho slitovani. Tahle rakovina nema pravo prejit pres gateway. Tve hodnoceni ... no takovych se vali po svete miliony, kdy pouzivatel hodnoti jako pouzivatel bez vypovedni hodnoty a bohuzel, podle toho to vypada. Nastvana opice busi do busitka nahlas problem 1000...0x casteji, nez spokojeny pouzivatel. Ani jeden nevi proc.

kamil ... s jakou chybou ceho?
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod alex 46 7. 7. 2014 19:18

matysek no psal jsem jen svou zkušenost,nic víc ta omáčka kolem to jde mimo mě,myslím že jsem se vyjádřil k tématu - výběr ssd.................
alex 46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kami111 7. 7. 2014 19:19

psal jsem o tom na minulé stránce, ještě mě napadlo, že zálohu jsem dělal až dnes :) když už mám dávno win 8.1 jestli se zas něco nepotentovalo tím upgradem na win 8.1,tak jsem dal disk at se vrátí do tovární zálohy, pak udělám znovu zálohu na flash a uvidím co s tím, bo s tou chybou 0x80070002 jsem moc řešení při reinstalu nenašel

-- 7. 7. 2014 21:05 --

tak jsem ted udělal tovární zálohu z čistých win 8 z ntb, hodil tam crucial, vložil flashku a zapnutí obnovení mi píše, že chybí požadovaný oddíl jednotky ?? jako které??? katastrofa :)
kami111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 7. 7. 2014 20:10

kami111 píše:koupil jsem si m500 ssd a snažím se obnovit win 8 z tovární zálohy

Už to tu bylo mnohokrát:
Obnova OS z HDD -> SSD nefunguje!
Co s tím?
Použij jeden z mnoha 3-P obrázkových nástrojů pro přesun OS z HDD -> SSD. *
Viz tlačítko Hledat.

Rozumná alternativa:
čistá instalace OS do SSD.
---
* pro IT odborníky stačí 3 příkazy v cmd.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kami111 7. 7. 2014 20:17

a vystačím si jen s flashkou a nějakým programem ?
kami111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 7. 7. 2014 20:20

Flash disk k tomu nepotřebuješ.
Stačí nabootovat původní OS z HDD, nainstalovat příslušný sw a připojit nový SSD.
RTFM ke zvolenému nástroji.
Jestliže původní OS nefunguje bezvadně:
Milanr1 píše:Rozumná alternativa:
čistá instalace OS do SSD.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kami111 7. 7. 2014 20:24

škoda, že u toho ssd nebyl nějaký doporučený software
kami111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 7. 2014 20:28

Seš si jistej?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Předchozí stránkaDalší stránka