WD Green 2.0TB- zmizel

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 12. 2015 11:31

Jasný, pohoda. Když víš co to na 99,9% co to není tak musíš vědět co to je :)

Takže nechápu smysl tohoto vlákna, stejně jako tvoje pokusy to dos.rat úplně....
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Multi2000 20. 12. 2015 13:44

Jsem normální uživatel, co nemá doma 5-6 náhradních zdrojů a stejný počet PC. Pokud mi odešel jeden disk, zkoušel jsem zjistit, zda to nemůže být kabelem, či vadným portem na desce apod. Tak jsem zkoušel disk připojit jiným kabelem do jiných portů na desce.
Když jsem před rokem PC nově přestavoval, bylo mi zde doporučeno vyhodit dosavadní zdroj resp. při každé menší závadě, je zde obvyklé napsat, že je špatný zdroj. V lednu 2015 jsem si nechal zdroj otestovat včetně grafu a výsledek byl ten, že je ve skvělé kondici.
Nyní neřeším to, že mi "odešel" jeden disk a že asi ztratím data na něm uložené ale to, že se začaly prapodivně chovat i ostatní disky.
Jackbrno jako jeden z mála mi tu opravdově poradil a vysvětli, že prapodivné chování je způsobeno řadičem SATA, který je z poškozeného disku paf.
Úplnej debil nejsem. Sám jsem si postavil 2 PC. Než komp odnesu odborníkům, tak prostě hledám příčinu problémů sám. Ano dle Guru odborníků jsem ko ko t . Dle nich je každý zásah do kompu laikem smrtelný.
Životně důležitá data na disku nebyly, tak to nějak přežiju. Disk je ještě rok v záruce, tak to nebude ani finančně náročné. Chtěl jsem jen zjistit, proč se celý komp chová a choval prapodivně. Uživatel jackbrno mi na to odpověděl.
Multi2000
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 20. 12. 2015 17:48

Kup si za pár stovek externí box, který zapoj USBčkem do svého, nebo jiného PC/NTB. Pokud se disk nenajde, zajdi k nějakým "obnovovačům dat"
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 21. 12. 2015 10:00

Teď máme prosinec, testování z ledna si můžeš strčit za klobouk. Zdroj mohl odpravit desku, disk nebo oboje, tak to prostě je.

Zatím co tu placas ses mohl dohodnout s nějakým kamarádem a vyzkoušet disk u něho, nebo jiný zdroj ve svém PC. Je to jednoduchý, ale ty nás tady radši obvinujes že neradime, ale ty si nechceš nechat poradit, v tom je ten problém. Krásný a klidný svátky Vánoční
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Multi2000 21. 12. 2015 19:41

Takže dnes jsem disk reklamoval a včera hned objednal disk nový (dnes už byl na prodejně). Reklamace proběhla rychle a bez problémů výměnou za nový disk (včera objednaný). Vše funguje tak jak má.
Multi2000
Junior

Předchozí stránka