uTorrent na SSD?

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod worrapS 1. 2. 2017 21:59

Pracovat s počítači je docela otrava. Vůbec, pracovat je otrava. Možná to nakonec s těmi počítači nebude až tak zlé.
worrapS
Junior

Odeslat příspěvekod Sasar 1. 2. 2017 22:31

vladimir píše:Pokud má SSD životnost buněk 10000 zápisů

Dnešní TLC disky, které jsou součástí moderních ultrabooků garantují např.: 300 - 500 PE cyklů. Na životnost dat se podepisuje hibernace i kvalita napájení. Disky mají zvýšenou chybovost čtení, zvyšují se korekce apod.
Sasar
Junior

Odeslat příspěvekod prof.j.v 1. 2. 2017 23:32

Obecně SSD jsou dnes tak kvalitní, že bych si s tímhle nelámal hlavu. Sám mám RAID 0 ze dvou Samsung 850 a většinu věcí stahuji klasicky právě na to diskové pole.

Já bych se toho nebál a normálně bych stahoval na SSD data a to i klidně utorrent. (nepoužívám ho, protože v 90% se jedná o WAREZ) nicméně na SSD klidně stahuj.
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 2. 2017 07:45

RAID 0 na shitsung EVO, ty si musejí chrochtat blahem bez idle states... spolu s cache, vskutku optimální řešení. ;)
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod prof.j.v 4. 2. 2017 21:03

Především funkční už nějaký ten rok. Kriminálníky mám samozřejmě na svém RAID 1 ze dvou disků s cenovkou 10.800,- ;)
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 2. 2017 13:34

Ono je "fungují" a fungují :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 6. 2. 2017 14:59

Já používám BitTorrent klienta a všechno stahuju na HDD,rychlost nic neovlivní. Při živostnosti dnešních i TLC SSDček není problém spánek nebo hibernaci používat. Pravda je že ale musí všechno co je v paměti uložit na disk,ale to je jenom pár GB.
dustojnikhummer
Junior

Předchozí stránka