nesprávná tabulka oddílů - řešení?

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Earthworm 16. 11. 2006 10:40

Přinesl jsem si domů upgradnutý počítač, spustil jsem ho a vše fungovalo jak mělo. Ale za půl hodiny se počítač kousnul a když jsem ho resetnul, tak nenaběhl, pouze napsal nesprávná tabulka oddílů. Windowsy přeinstalovat nejdou, pořád to píše nelze zkopírovat soubor...., nelze.. nelze atd... V čem je problém? jdou data zachránit nebo se musí disk naformátovat?
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ptimura 16. 11. 2006 12:05

Vlozit CD s XP, bootnout z nej, recovery console (R), FIXBOOT, FIXMBR, chkdsk c:
jen se ptej ... ;-)
ptimura
Junior

Odeslat příspěvekod Earthworm 18. 11. 2006 13:29

tak dík, už je to vyřešeno nějak jinak, ale je tady zase problém, že se počítač, strašně kouše, plynule nejede ani mp3 na winampu. Diagnostický program od Seagatu píše, že HDD je ok, v kabelu tky problém nebude, ten jsem dal nový. Mohlo by to být i slabým zdrojem, nebo ne?? Mám 250W. Je na tom napojená grafika Radeon X1600, 512 MB, plus samozřejmě hromada jiných věcí
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 18. 11. 2006 14:03

keby ti neztihal zdroj by sa to vyplo, resetlo alebo vyhorelo.. sekat by urcite nemalo.. neze vykon nejaky process? mrkni do tasmanagera
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Earthworm 18. 11. 2006 17:04

hm, no nevím, taskinfo neukazuje nic neobvyklého, ale seká se to strašně. Občas když spustím nějakou hru, tak mám takovýý pocit, že se vypnou USBčka - přestane fungovat myš, ADSL modem, tiskárna.....
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Earthworm 18. 11. 2006 17:08

i když teď mám procesor využitý na 100%. Taskinfo ukazuje, že skoro 100% zabírá položka interrupts time placeholder.
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Earthworm 18. 11. 2006 17:28

ono to bude celé nějaké divné. Windowsy mně ukazují to o jednu mechaniku víc než mám. Tak jsem vytáhnul všecko z USB dvojek, které mám nové na pci kartě a už se to skoro neseká.
Life is Worm!
Nejsem závislý na internetu, i když to tak občas vypadá...
Earthworm
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků