Problem s detekci flash disku

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Vitom 27. 11. 2006 09:51

Mno, já to zase až tak snadné s tou utilitkou Canyon EZ Recovery nevidím. Věnoval jsem tomu nějaký čas, zkoušel zadávat různě obměněné názvy, ale bohužel nenašel jsem.
Vitom
Junior

Odeslat příspěvekod butchch 27. 11. 2006 09:58

jankop: nepomůže vůbec nic,disk má malej odběr,pokud ho dám do jinýho ext.boxu,tak bez problému funguje,ale pouze s tím Trascendem mám takový problémy.Je zajímavý,že nejede jen na počítači doma,pokud ho připojím kdekoli jinde,tak bez problému.Doma sem přeinstaloval pokusně Win a stejnej výsledek.Asi si můj počítač nerozumí s tímhle externím boxem...i když na stejným pc v práci jede.
butchch
Junior

Odeslat příspěvekod onlineman 27. 11. 2006 12:15

ja som predchvilou tiez narazil na tento problem, USB funguje, ale nechce zobrazit USB flash disky, ked sa ide cez admin settings, sprava diskov a dam priradit disku meno jednotky ide v pohode, ked sa vytiahne a zalozi znovu to iste..aj s pridavnou USB PCI kartou. ja vidim problem niekde v registroch windowsu, zatial som neprisiel na to kde :(
onlineman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jankop 27. 11. 2006 15:04

vitom:
Canyon EZ Recovery mi pomohl, když můj USB Flash byl detekován systémem jako neznámé zařízení. To se stalo po HW problémech s portem USB. Flash disk ale nebyl rozpoznán v žádném počítači. Ani formátovací utilitou dodanou výrobcem nebyl nalezen. Canyon EZ Recovery disk detekoval, přeformátoval a ten začal fungovat. Byly však přepsány asi i nějaké descriptory, protože disk se už hlásí jako Canyon. Mohu to tedy doporučit pouze v nejvyšší nouzi, protože to může dopadnou špatně a záruka může být také pryč.
Naposledy upravil jankop dne 27. 11. 2006 20:15, celkově upraveno 2
jankop
Junior

Odeslat příspěvekod Vitom 27. 11. 2006 19:34

jankop :
Díky za ten odkaz, už jsem jí mrchu stáhnul. Já sám jsem jí na Netu marně hledal.
Vitom
Junior

Odeslat příspěvekod memphissk 27. 11. 2006 19:39

ja som mal podobny problem s flash diskami ze cez dikmgmt.msc se dali pripojit iba manualne, problem s automatickym rozpoznanim sa vyriesil tym ze som odinstaloval daemon tools alebo codecs pack all in one, uz nepametam presne ktory. Ale viem ze mi to sposubol jeden z tych dvoch prog...
memphissk
Junior

Odeslat příspěvekod butchch 28. 11. 2006 08:57

to jankop: prosím tě,můžeš mi dát nějakej odkaz na ten Canyon?Našel sem několi linků a ani jeden není funkční.Díkec - řeším stejnej problém teď i s flashkou na dalším PC
butchch
Junior

Odeslat příspěvekod jankop 28. 11. 2006 10:12

Poslal jsem ti odkaz privátní zprávou, bude to tam jen cca den.
jankop
Junior

Odeslat příspěvekod butchch 28. 11. 2006 12:10

Zkus mi to hodit do mailu,můj původní byl jakejsi špatnej.Dík a nebo tady do zpráv-zatím nic nedošlo.
butchch
Junior

Odeslat příspěvekod jankop 28. 11. 2006 13:59

butchch píše:Zkus mi to hodit do mailu,můj původní byl jakejsi špatnej.Dík a nebo tady do zpráv-zatím nic nedošlo.e/quote]
Naposledy upravil jankop dne 28. 11. 2006 17:48, celkově upraveno 1
jankop
Junior

Odeslat příspěvekod butchch 28. 11. 2006 14:08

Díííky,uctivý služebníček :) Vyzkouším a jestli se nerozjede,tak s tím šlehnu do popelnice.
butchch
Junior

Odeslat příspěvekod onlineman 29. 11. 2006 10:31

takze mne pomohlo nainstalovat novy winodws, bola to sw chyba a nemal som cas hladat ju...
onlineman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nadruhou 29. 11. 2006 14:19

Já je jen přejmenuji a popíšu, na cizích kompech jmenuji jen na čas. Zrovna dnes se mi nenačetl můj nový foun a jen přejmenování pomohlo...
VH
nadruhou
Kolemjdoucí

Předchozí stránka