Jaky je flashdisk Kingston DataTraveler II 1GB?

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mobile 24. 3. 2007 22:30

Dobry den,

potrebuji si koupit novy flashdisk a potrebuji neco kvalitniho!

Mate zkusenosti s Kingdton DataTraveler? Je vyhodne koupit jej v Migo edici? Mate nekdo s timto sw zkusenost?

Pokud vite, doporucte mi prosim jiny FD - kvalitni:)

Dekuji
mobile
Junior

Odeslat příspěvekod Figa 24. 3. 2007 22:44

Zrovna s tímto zkušenosti nemám, ale pokud chcete nějaký doporučit tak napište co od něj požadujete.Jestli vzhled,odolnost,doživotní záruku atd.
Figa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cassul 24. 3. 2007 22:50

Má ho moje přítelkyně a je takový - normální, průměrný, funguje jak má. Migo nemá.
cassul
Junior

Odeslat příspěvekod Hans.Wolfenstein 24. 3. 2007 22:52

PC: Intel Xeon E3-1230, 16GB DDR3, Asus P8B WS, GF 460 GTX OC, Seasonic S12 II 520W, Chieftec LBX-02B-B-B, EIZO EV2455
Hans.Wolfenstein
Junior

Odeslat příspěvekod XMike1 24. 3. 2007 23:17

Mám verziu Migo a je to podľa mňa veľmi dobrý kľúč. Je rýchlejší ako len II verzia, aj spracovanie je na dobrej úrovni. Vyzerá a podľa mňa aj je dosť odolný.
XMike1
Junior

Odeslat příspěvekod Tommy_O2 24. 3. 2007 23:27

Ja zase mam obycajnu verziu a plna spokojnost. Zapisuje 7 MB/s, cita 11 MB/s. Odolny myslim je dost a dodavany software dokaze rozdelit kluc na viditelnu a neviditelnu cast, ktora je pristupna len pod heslom. Myslim, ze je to dobra volba :wink:
Tommy
Tommy_O2
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 26. 3. 2007 15:01

Potvrzuju předchozí příspěvek. S Kingston DataTreveller II 1GB jsem naprosto spokojenej za cca 3/4 roku používání.
Higgi
Junior

Odeslat příspěvekod glider 26. 3. 2007 15:10

flash je vpohode....
pises ze chces nieco kvalitne, Kingston je z plastu :arrow: zober nieco z lepsieho materialu jak pise Hans.Wolfenstein
glider
Mírně pokročilý