Pozor na nový bios pro P35-DS4

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod chito 5. 1. 2008 14:30

Zdaravím, chtěl bych se zeptat majitelů této desky jestli mají také jako já problémy s novými biosy pro tuto desku (myslím biosy F9 a F10). Při nahrátí těchto biosů mi nefunguje korektně režim hybernace (když PC hybernuji a poté zapnu tak PC pořád cykluje pomůže až vytažení ze zásuvky na 5 min. a potom už nastartuje normálně). Když PC vypnu normálně tak jde nastartovat normálně. Poslední bios kdy mi to funguje dobře je F8. Dělá vám to také?
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod NovaD 5. 1. 2008 14:43

Mne spravne funguje F7.Ostate F8,F9,F10 som ani neskusal,nenasiel som zatial chybu v mojom F7 :wink:
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka_ 5. 1. 2008 20:15

jj, mam stejny problem, uz jsme to tu spolu i resili .... napsal sjem na GB podporu, tak uvidime
Jirka_
Junior

Odeslat příspěvekod NovaD 5. 1. 2008 20:59

To si nerob zbytocne nadeje,ja som im pisal v Novembri 2008 ked som vyberal dosku pre svoj Pc a doteraz mi neodpisali :roll:
V kazdom pripade nerob paniku,lebo... "Errare humanum est" :)
NovaD
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chito 5. 1. 2008 21:09

Jirka_ píše:jj, mam stejny problem, uz jsme to tu spolu i resili .... napsal sjem na GB podporu, tak uvidime

jj vím, ale myslel jsem, že s novým biosem se to zlepší a ono nic :-(
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod chito 5. 1. 2008 23:43

zajímalo by mě jestli někomu jedou nové biosy (F9 a F10) korektně nebo je to jen specifická chyba
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka_ 6. 1. 2008 02:14

NovaD píše:To si nerob zbytocne nadeje,ja som im pisal v Novembri 2008 ked som vyberal dosku pre svoj Pc a doteraz mi neodpisali :roll:

ale jo, odpovidaji, ale se zpozdenim ... psal jsem jim ohledne MB uz asi 4 dotazy a na vsechny postupne odpovedeli .... tady mi rekli, ze si mam nainstalovat nejnovejsi drivery, tak jsem jim napsal, ze je mam a ze to nedela jen mne, tak uvidime ....
Jirka_
Junior

Odeslat příspěvekod vivan 6. 1. 2008 06:34

Kdybych si nepřečetl toto téma,tak bych si toho taky nevšiml.Mám bios F9,ale hybernaci nepoužívám.Zkusil jsem to a dělá mi to samé.Musel jsem na 10sec. odpojit napájení,abys se to vůbec rozjelo.Zřejmě chyba biosu.
vivan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka_ 6. 1. 2008 18:52

chito píše:
Jirka_ píše:jj, mam stejny problem, uz jsme to tu spolu i resili .... napsal sjem na GB podporu, tak uvidime

jj vím, ale myslel jsem, že s novým biosem se to zlepší a ono nic :-((/quote]

jeste bych mel jeden dotaz - pokud vim, tak jako skrin mas taky Auroru, ze? Takze budes nejspis takl pouzivat na prednim panelu HD Audio - v cem se lisi od toho normalniho?
Jirka_
Junior

Odeslat příspěvekod chito 6. 1. 2008 23:01

Jirka_ píše:
chito píše:

jj vím, ale myslel jsem, že s novým biosem se to zlepší a ono nic :-((/quote]

jeste bych mel jeden dotaz - pokud vim, tak jako skrin mas taky Auroru, ze? Takze budes nejspis takl pouzivat na prednim panelu HD Audio - v cem se lisi od toho normalniho?

:D vůbec netuším v čem se to liší (mám sice přední HD audio zapojené a vyzkoušené, ale vůbec ho nepoužívám)
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 6. 1. 2008 23:06

chito: nevim co mam za bios, (deska rijen07) hybernaci pouzivam bezne i pri nahravani z TV a probouzeni a no problem :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillmanCZE 7. 1. 2008 00:18

To mas asi F7. Uz stareee :)
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
KillmanCZE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chito 7. 1. 2008 11:23

Gruppe píše:chito: nevim co mam za bios, (deska rijen07) hybernaci pouzivam bezne i pri nahravani z TV a probouzeni a no problem :)

Poslední bios co mi funguje spolehlivě je bios F8 (předešlé byly také bez problémů). Problémy jsou až s F9 a F10
chito
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martin_o5 7. 1. 2008 11:44

Vím, že to sem nepatří, ale dnes jsem narazil na jistý problém.
Za boha se s C2D E6420 nemohu na této desce dostat s frekvencí nad 2,7GHz. Zkoušel jsem různé násobičky pamětí(i když byla jejich frekvence 750MHz systém nenajel, čili problém v nich asi nebude) EIST apod mám vypnuté. Opravdu už nevím co s tím...
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirka_ 7. 1. 2008 20:43

Z GB podpory prisla nasleduici rada. Priznam se, ze jsem jeste nemel moznost vyzkouset.

Dear Sir,

In regards to your issue, we suggest you tried the following steps,

1.Update latest BIOS
2. Enter BIOS and set 「ACPI Suspend Type」as S3(STR)
3. According to Power supply specification, it should be included +5Sb
4.After setup finished in BIOS , go to device manager in WINDOWS ,
check if there is the "computer" tab and select "ACPI" item from the dropdown box.
5.Please note that there is no short circuit
6.If the problem remains please test with other power which is included +5Sb.
7.Please use the 24 pin, using the 20 pin is not guarantee the Standby feature will be functional.
8.Use PS2 mouse and keyboard to see if problem remains.

Should you have any questions,please let us know.

Regards,
GIGABYTE TECHNOLOGY
Jirka_
Junior

Další stránka