Chassis intruded Asus P5K Premium

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ondra-banov 17. 6. 2008 18:28

Zdravím,
mám desku Asus P5K Premium (wifi) a při prvním zapnutí se dostanu do biosu v poho. Jakmile ale nastavim bios adám reset tak mi pc vyhodí hlašku chassis intruded fatal error....system halted a nedostanu se ani do biosu. Tak musím zase vymazat na default bios a zase se to opakuje dokola.....zkoušel jsem aj ten konektor pro detekci otevřené skříně...vyndal jsem z něj pin dal zpet a proste furt to same....aj sem kontroloval správnost fanu na cpu, odpojil všechny zbytečnosti ale furt to děla....co mám delat?

Sestava je uplne nova.....bios desky 050...
Grafika X800GTO
Ram Corsair Dominator
CPU E8400 core 2 duo
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 6. 2008 19:07

Já bych jednoduše ten konektor pro detekci vyhodil a hotovo. Asi se to ale pak bude chovat, jakoby bylo vniknuto do skříně... Každopádně zkus ;-)
aikoN
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 17. 6. 2008 19:08

když ja ho odpojil , byl tam jen jumper.....ten sem vyndal zandal dal jinam ale už su z toho zoufaly furt nic
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 17. 6. 2008 19:57

jeste sem si všim že když se da soft reset tak to pc neudela ale misto toho se vypne monitor a zatuhne.
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 18. 6. 2008 07:10

prosím vás help
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 18. 6. 2008 15:08

Udělejte vše tak, jak píše manuál a když ani to nepomůže, tak jí prostě reklamujte, případně jim to po telefonické domluvě doneste, ať si to nastaví, nebo vyreklamují. Osobně bych jednal takto.

Zkusit můžete ještě změnit bios a pokud ani to, tak jí reklamujte, stejně nic jíného nemuůže, respektive nesmíte udělat.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 18. 6. 2008 16:37

tak po zmene biosu stejná hláška....
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dnv 19. 6. 2008 15:08

vypni v biose funkciu chassis intrusion detection-nastav na disabled alebo none,mala by tam byť takáto položka niekde v advanced features,presne to nájdeš v manuáli k doske
dnv
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fiasco 1. 11. 2008 13:31

cauko asi pred tyzdnom som si poskladal pc a mam rovnaky problem ako ty ta ista chyba vypisuje mi chassis intruded ako si to poriesil ty...reklamoval si dosku?
fiasco
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků