Vykricniky na ploche

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gagarin 25. 5. 2010 18:52

Pozdravujem,bol som za kompom zrazu mi zoskvrcalo v sluchadlach a komp sa restartoval a nabiehal s cudnou plochou a znova restart.Zresetoval som bios,vylucil disky,mechaniky,tv kartu a pamate. Mam asus m2n mx se,350W,GF7300 pretocena o 18 percent. Robi toto po rst biosu vyskoci tabulka,ze treba nastavit hodiny,na ploche su zvisle tmave pasy a pismo je necitatelne/inaksie pismena ako maju byt/plocha okolo pisma je cela z vykricnikov,dostanem sa do biosu,vsetko je normalne,vyjdem z biosu cela plocha pozostava z vykricnikov,logo winu je ako o rozliseni 50x50 a v tom restart a stale dokola. Ventilatory sa tocia vsetky,kondiky na doske nenafuknute,na zdroji su nafuknute od novoty uz 3 roky,ale doteraz slo vsetko dobre. Moze to robit zvlnene napatie zo zdroja?Alebo sa rozlucila maticna?Bios sa mi novy nepodarilo nahrat.Moze to robit grafika? Stalo sa to uz niekomu?nerad by som nieco kupil zbytocne.
gagarin
Junior

Odeslat příspěvekod dondrusco 25. 5. 2010 20:49

Choď do fóra grafické karty, a vitaj v klube nVidia GF7000 skupine. Odchádza chip GK. Jedna z možností je zapiecť ju. Ja to neodporúčam, radšej choď do novej GK
A v zdroji radšej vymeň kondíky, lebo nemusí odfiltrovať špičku impulzu a môže odpáliť dosku do večných lovíšť
2x Quad core AMD Opteron 2350
ASUS L1N64-SLI WS - upgraded to WS/B
Palit GTX 460 Platinum 1GB
500GB HDD
8 GB RAM
dondrusco
Junior

Odeslat příspěvekod ACER.14 30. 5. 2010 14:21

gagarin píše:rGF7300 pretocena o 18 percent.

Skus ju vratit do povodneho stavu a nainstalovat najnovsie ovladace pre GK, ak nepomoze Grafika je K.O. :-)
ACER.14
Junior