deska AMD s podporou DDR2

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod skype 31. 12. 2010 00:09

Mám nastavené schvalování příspěvků, takže některé odpovědi se tady objeví později a nevšimneš si jich. Kdyžtak si je projdi. Najdeš tam odpovědi na pár svých otázek :)
Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 00:11

no nějak to vymslím. kamrád by tak ral 7 windowsy a ted prodávají nějkaké trojbalení,tak se možná domluvíme.jinak já je zkoušel na virtualu ,když byla ta verze RC a jsou suprový. jen se bojím ,aby mi tam šli všechny programy co používám. . Oni většinou půjdou ještě všechny ve 32 bitech.
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 31. 12. 2010 00:11

za me: ne, proboha nechte ty XP spat...

a u sedmicek na tyhle pripady je GGK licence (asi o 500,- drazsi nez OEM) a je mozne ji koupit klidne samostatne.

-- 30. 12. 2010 23:12 --

W7 64bit sezere drtivou vetsinu 32-bitovych programu. obcas se zejmena v korporatni sfere najde specializovany program z roku raz-dva ktery to nezvladne, pak nastupuje holt virtualizace...
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 00:33

skype. desku mám MSI K9N ultra sli

-- 30. 12. 2010 23:34 --

ta verze 7 GGk ,to je jako samostatný produkt ,jestli dobře chápu?. Jaký je rozdíl oproti krabicov verzi,když je tam takový cenový rozdíl?
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 12. 2010 00:35

GGK je jako OEM, bude dale vazana. Ale narozdil od OEM u ni NEPOTREBUJES kupovat i bednu, zdroj, disk... A navic mas 32bit i 64bit verzi v cene.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 00:38

Jo takhle. No tak to by šlo. Když to budu mít skoro vše nové,tak proč ne :-)

Jinak co ty paměti zepellin? Nejsou třeba Kingstony lepší,nebo proč právě tyto?
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 31. 12. 2010 00:39

GGK - "legalizacni sada" - je to jakoby OEM(čili po nainstalovani vazano na desku) a je tam asi i stitek k nalepeni na bednu, ale neni tam ta podminka jako u OEM: byt na fakture s deska, cpu, ram, disk, bedna se zdrojem. Takze idealni pro tenhle pripad castecnyho upgrade kdy se meni deska, ale mas treba bednu, zdroj a disk kvalitni a nema smysl je prodavat.

Nebo treba kdyz bych teoreticky mel tady cracknuty windows a rekl si: nenene, ted budu poctivej. Tak bych nemohl koupit OEM prave z toho duvodu, ze je vazana na koupi "funkcniho celku" - noveho pocitace. Tak bych koupil GGK.

-- 30. 12. 2010 23:41 --

kingstony jsou "znackovejsi". pokud vyjdou cenove velmi podobne sel bych do nich. jestli jsi se tema zepelinama inspiroval v doporucenych sestavach tak tam se hledi i na cenu. neni to šmejd jako od rákosky z tržnice toho se nemusis bat.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 00:46

vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 12. 2010 00:52

Mas spatne odkaz. Nikoliv shora adresu z prohlizece, ale dole odkaz z ramecku.

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 00:55

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... 3A010ZY401

-- 30. 12. 2010 23:58 --

Hele to když mám na monitoru HDMI a je i na desce,tak by mi to mělo makat ,že jo?
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod skype 31. 12. 2010 01:05

Není jedinej důvod proč by nemělo.
Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 01:46

Tak jsem ted zkusil jiný zdroj,jestli to neni zdrojem. Zapojil jsem do něj jen základní deskua taky nic nenaběhlo a ani nepíplo. Mám doma ten starý původní. Dělal jsem to dobře? Jen jsem do něj dal napájení a zapojil samotnou základovku a nic.Takže deska v pytly.Neměl jsem k tomu zdroji ještě něco zapojit?
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 31. 12. 2010 06:35

musis do desky fouknout aspon ramku + procak + monitor
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vorryy 31. 12. 2010 10:34

ramky v desce tedy jsou a ten procák musím napojit na ten jiný zdroj? S monitorem je to horší. mám ho připojen přes grafiku,která je také v PCi 16 slotu,takže je vlastně zapojená taky.

-- 31. 12. 2010 10:20 --

Tak jsem od nového zdroje napojil základovku a procesor a nechal jsem v desce v PCI slotu grafiku ke které je připojen monitor a stejně ani píp.
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 12. 2010 12:14

Ta deska je mrtva. Experimentvanim muzes ublizit i novemu zdroji, nemusis, ale muzes.

KineCZek

Předchozí stránkaDalší stránka