deska AMD s podporou DDR2

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vorryy 4. 1. 2011 18:58

jinak ty paměti je jedno jestli dam do modrých a nebo do černých slotů. prostě musí být ve stejné barvě ,aby šli do duálu,že?
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 1. 2011 19:11

Ne nadarmo jsou jedny sloty A, jedny B, jedny 1 a jedny 2. Kdybys nebyl liny, mas to krasne i s obrazky v manualu. Protoze ale manual bud nectes, nebo jsi liny, napisu Ti to sem:

A1+A2 = single channel, NEDOPORUCUJI.

A1+B1 = DUAL CHANNEL, DOPORUCUJI.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod vorryy 4. 1. 2011 19:17

ano já jsem si to četl a vím ,že v duálu pracujou pokud jsou ve stejné barvě,ale jde mi o tom ,jestli nevadí když budou obě v černé a nebo obě v modré :-) jestli je nějaký rozdíl. Protože třeba u mě co jsem měl ,tak pak nemohu pamět přes freezera vyndat
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 1. 2011 19:38

U nekterych desek to problem je. Treba A2+B2, ani B1+B2, jedine dve mozne kombinace na uz nevim jake desce s D14 a s nejakymi vysokymi moduly proste nejelo.

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek

Odeslat příspěvekod vorryy 4. 1. 2011 21:19

prosimtě mám u toho enermaxu zdroje napájení na procesor 2 konektory po 4 pinech. Mám zapojit vše. u jednoho byla záslepka. Dříve u staré desky jsem měl zapojen pouze 1 čtyřpin. děkuji
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 4. 1. 2011 21:57

Zapoj oba.

KineCZek

Odeslat příspěvekod vorryy 4. 1. 2011 22:00

jj díky. už jsem vyndal záslepku a zapojil. mělo by to být komplet. ted jen připojit monitor a jít do biosu. neni na ten bios nějakej český návod

-- 4. 1. 2011 21:39 --

čloévěče chlpci .nějak se mi to nechce rozběhnout. najsou tam nějaký zámky co musím odemknout,

-- 4. 1. 2011 21:48 --

co jsem vyčetl z manuálu, tak něco s pamětima ,aby se nějak naladili či co,ale nevím.něco mi tam biká bčerveně. tak jsem je domáčkl a je to dobrý ,ale stejně to nenabíhá a i větráky se mi zdá se točí pomaleji.
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod vorryy 5. 1. 2011 00:57

tak už to maká. byl to špatně docvaklej procesor
vorryy
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 5. 1. 2011 09:52

muzu se zeptat jak se to povede spatne docvaknout CPU?
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 5. 1. 2011 21:01

Prostě nezacvaknul páčku a vrazil tam chladič 8-)
Každímu se někdy přihodilo něco podobného: spěchat se nemá 8-D
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kevin a perry 6. 1. 2011 12:51

přesně tak, taky se mi to v začátcích povedlo, 2x měř....
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vorryy 8. 1. 2011 13:22

ale jo ,páčku jsem zaklapl,ale procesor tam nebyl jen docvaklej a tak páčka asi sklapla naprázdno..a prosecor sebou navzala :-) No hlavně ,že to maká. Všem děkuji za pomoc. Jsem spokojený . Maká to super a opavdu proti Xp čkám podstatný rozdíl
vorryy
Junior

Předchozí stránka