Odchází deska ?

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod uai1 13. 8. 2012 19:10

Dobrý den mám již delší dobu problém s pc a to že mi blbl obraz např. se rozpůlil nebo lítaly obrazce tak jsem grafiku reklamoval oni mi ji vrátily po 14 dnech že chyba byla odstraněna Dodavatelem jenže jsem grafiku zapojil a pc se nechtěl vůbec spustit furt jen pípal ani bios nenaskočil tak jsem vytáhl kartu profoukl pci-e pak vložil pc naskočil jenže teď po pár dnech se s děje zase to samé že blbne obraz jako před reklamací a navíc mi i nějak blbne LAN port že občas vypadne internet tak musím vytáhnout kabel a zase zapojit a už to běží tak jestli např. nemůže odcházet deska ?
PODPIS SMAZÁN PRO PORUŠENÍ PRAVIDEL
uai1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 13. 8. 2012 19:42

Určitě může odcházet deska, ale to by nejspíš neodcházela ze dvou stran současně, protože síťová karta má s pci-e slotem málo společného. :) Neříkám, že se to nemůže stát, ale chybu bych dřív hledal v grafice.

Zkoušel jsi tu kartu v jiném počítači? Chová se tam normálně?
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod uai1 13. 8. 2012 20:16

To je ten problém že právě nemám kde zkoušet. Už jsem napsal do obchodu že se problémy objevily znovu tak uvidíme jestli s tou grafikou vůbec něco udělaly a navíc teď se to nestává tak často jako předtím a vesměs jen ve hře The Sims 3 a přitom hraju BF3 a tam nic přitom to je daleko náročnější
PODPIS SMAZÁN PRO PORUŠENÍ PRAVIDEL
uai1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FlanK3r 14. 8. 2012 10:54

ještě bych podezíral případně zdroj PC...Je možné popsat konkrétněji komponenty: zdroj, deska a grafika?
sestavy:
1)Ryzen 7 1800X, Asus C6H, ROG Strix RX480, 2x 8GB GSKill TridentZ RGB
2)AMD FX 8370@5 GHz, ASUS 970 Pro Gaming/AURA, R9-270x,2x4GB TridentX 2400MHz
FlanK3r
Sponsored by ASUS

Odeslat příspěvekod Haunter 14. 8. 2012 11:30

Nejsou nafouklé kondíky na desce?
Haunter
Junior