Spolupráce speedfan a Z87X-D3H

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod frantax240 31. 12. 2013 22:00

Zdravim, spolupracuje gigabyte GA Z87X-D3H se speedfanem ? Me nefunguje regulace vetraku pres speedfan, musim regulovat pomoci EASY TUNE ...
Diky moc.
frantax240
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 1. 1. 2014 11:37

Configurate/Advanced/Chip klikneš na řádek XXX at $290 on ISA (toto mají snad všechny desky stejné, ale nevím)

U PWM nastavíš Software Controlled a vpravo dole zaškrtneš remember it.

Dál přejdeš na záložku Speeds a zaškrtneš opět vpravo dole Automatically variate.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frantax240 1. 1. 2014 13:39

Diky, ale nejspis to vsude stejne neni vubec tam neamm t oco ty rikas ... :D
frantax240
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 1. 1. 2014 19:21

Dobře, moje chyba. Vybral jsi tedy analogicky správnou variantu, pokud ta možnost byla?
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod frantax240 1. 1. 2014 21:34

Díky, už jsem zaznamenal odevzu vetraku na speedfan konecne :))
Jeste mam dotazy co znamena hystersis a jaky je rozdil mezi SUM OF SPEED A MAX OF SPEEDS ?
Vsechno je to v zalozce FAN CONTROL
Nakonec jeste by me zajimalo jak moc procesoru skodi teplota jestli mam ten speedfan nastavit tak aby vetraky furt hucely a procesor mel pri hrani her sotva 50C anebo nevadi kdyz bude mit trosku vic ? bez zateze to mam tedka nastaveny ze mel kolem 33C, ve hrach kdyz jsem hral tak neco k 60 cca.
Intel - i5 4670k

Diky moc.
frantax240
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 1. 2014 21:42

Stačí hledat :) Vše je tu milionkrít popsané.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!