Socket AM4 - chybějící díl

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kadli 6. 5. 2019 13:09

Zdravím. Mám prosbu. Při instalaci chladiče Wraith Spire se od MB odšroubovávají dva plastové díly ukotvení chladiče. S tím, že již nebudou potřeba, jsem je vyhodil :-S Teď, při výměně za Wraith Max, jsem ale zjistil, že potřeba jsou, a to hodně.

Měl byste, prosím, někdo tip, kde tyhle dva plastové bazmeky sehnat, nebo by je nějaká dobrá duše za drobnou úplatu obětovala?

Díky za pomoc
Přílohy
AM4.jpg
kadli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod atti.hombre 6. 5. 2019 13:23

Ryzen5 1600,Asus Prime X370 Pro, G-Skill Flare X 3200 MHz CL14 16GB,Sapphire HD 7750 Ultimate,AMD Rad. R7 SSD 240 GB,Samsung 840 Pro 128GB + Toshiba DT01ACA200 + Himuro, RM 650x ,Thermaltake Armor Jr.
atti.hombre
Junior

Odeslat příspěvekod kadli 6. 5. 2019 13:42

Díky za reakci. O Číně vím, ale nechávám jí jako poslední možnost. Mám trochu obavu o kvalitu plastu. Raději bych tak originál.
kadli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaulik 6. 5. 2019 13:45

najít model na 3D tiskárnu a nechat vytisknout v nejvyšší hustotě? :D taky varianta..
i7-7700k@4,9GHz + NH-D14 | MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM | Kingston HyperX Savage@3100MHz 16GB (2x8GB) | Gainward GTX980 phantom | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD PM951 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
Moderátor

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 5. 2019 13:55

Originál je z Číny. ;-)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod meda2016 6. 5. 2019 14:26

Vyzkoušej se domluvit v obchodě, kde PC montují. Mohou jim díly zbývat.
meda2016
Junior

Odeslat příspěvekod kadli 6. 5. 2019 14:34

meda2016 píše:Vyzkoušej se domluvit v obchodě, kde PC montují. Mohou jim díly zbývat.

To bylo první, co mě napadlo. Ale v mém okolí u prodejců a servisů PC zjevně nejsou AMD moc oblíbená, takže jsem neuspěl.
kadli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 6. 5. 2019 15:35

Solidni prodejce prece da vsechny zbytky vzdy ZAKAZNIKOVI, tzn. by se mu nikde nemely valet zadne montazni sady, krytky socketu atd.

Alespon tedy ja, kdyz komukoliv stavim pocitac, dostane k nemu vsechny sroubky, CDcka, manualy, kabliky, drzatka, zaslepky, zbytek tuby s pastou a UPLNE VSECHNO co k novemu PC patri.

Zakaznik si za ty veci zaplatil, tudiz ma pravo je dostat. A je zcela lhostejno, zda je nekdy pouzije, ci nikoliv.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 6. 2019 16:17

Taky tak, ale někde mám ze staré desky tenhle bazmek, otázkou je kdy se dostanu domů a pak na poštu.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

DELID na přáni. Více SZ.

Proč není EVO dobrý disk? -> http://bit.ly/2tnhOuq
Python.p
Je to rebel!