Chybějící držák chladiče

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Xeník 29. 9. 2020 17:48

Zdravím,
omlouvám se, ale popravdě nevím jak přesně hledat svůj problém ani kam ho zařadit. Tak jsem zvolil tu část, která k tomu má nejblíže.
Mám desku ASRock B450, je asi jedno kterou přesně. Když jsem si jí pořídil, tak jsem si koupil chlazení, vedlo k odmontování těch černých plastových vyvýšených věcí kolem procesoru...v angličtině se to myslím jmenuje mounting bracket. Momentálně se snažím tento počítač dát dohromady a tento dílek resp 2 dílky mi chybí.
Nedokázal by mi někdo tady poradit, kde bych je sehnal, případně jestli má někdo navícovaté (ideálně i se šroubama) tak že bych je odkoupil?
Pokud byste tušili správný český název tak si můžu zkusit dohledat, kde si to můžu koupit, ale daří se mi najít jen držáky na různé chladiče od různých výrobců.
Děkuji
Adam
Xeník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marketa1986 29. 9. 2020 17:51

aukro
༼ つ ◕._◕ ༽つWE ARE FATTY ARMY ༼ つ ◕._◕ ༽つ༼ つ ◕._◕ ༽つWE ARE FATTY ARMY ༼ つ ◕._◕ ༽つ
Marketa1986
Junior

Odeslat příspěvekod Xeník 29. 9. 2020 18:04

...ano... ale pod čím to hledat? Potřebuju vědět ten správný výraz.
Xeník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 9. 2020 18:41

Zkus pisnout klukum na montaze do Bohemky, CZCcka ... urcite daji.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod atti.hombre 30. 9. 2020 16:25

Jedine ako píše Kin... myslím, že toho majú plnú krabicu- aspoň u nás sa pri skladaní PC ešopom tieto veci nepribaľujú k hotovému PC...

inak aliexpres,alebo:

https://www.amazon.com/mounting-Bracket ... B07L1Q4YGZ

https://www.ebay.com/itm/Aimixin-AM4-CP ... 3519200078
Ryzen5 1600,Asus Prime X370 Pro, G-Skill Flare X 3200 MHz CL14 16GB,Sapphire HD 7750 Ultimate,AMD R7 SSD 240 GB,Sam.840 Pro 128GB + Toshiba DT01ACA200 + Himuro, RM 650x ,Thermaltake Armor Jr... Pentax K-3II Silver Edition
atti.hombre
Junior

Odeslat příspěvekod Xeník 30. 9. 2020 16:54

Jojo, ale express je má poslední možnost, tam a na amazonu jsem to pod mounting bracket našel. Díky za tip optat se v CZC to mě nenapadlo.
Xeník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 30. 9. 2020 17:40

Ja jsem na CZC Praha Haje i na Bohemce v OL byl zatim vzdycky uspesny s takovymi drobnostmi. Nabidnul jsem par Korun na pivo, samo nic nechteli, ale nakonec jsme se vzdycky domluvili. Clovek to nedela jako upatek, ale na druhou stranu nechci po nikom nic jen tak zadarmo.

+ na reklamacich vzdycky fajn pokec.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor