Problemy s MSI k8n neo4

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod czbacil 9. 5. 2005 06:51

Nodzi píše:1) Msi vydá víc verzí základních desek než je schopna zveřejnit.
2) SpeedFan je sůpr soft ale nenašel jsem ještě žádnou desku na které by fungoval na 100% zejména u MSI. Ten Ital co ho vytvořil tam asi furt u toho chrápe nebo co.
3) Regulaci RPM dopručuji provádět hardvérově ne softvérově je to spolehlivější.
4) Každý druhý bios od MSI řeší problém s LOW rpm fan.
5) Cokoliv se dá za určitých podmínek uchladit pasivem.
6) Everest je fak hodně dobrý používám ho již tak půl roku, ale jinak thx za odkaz na novou verzi ani jsem ji nezaregistroval.z/quote]


1) To me pekne stve
2)SpeedFan mi unguje dobre na starem PC (Celer400MHz deska MSI-6361 nebo tak nejak)
3)Jasne na starem PC pouzivam odporove spojky, ale problem je v tom, ze nastaveni "spravnych" otacek zabere vice casu, a nemuzu je pak regulovat v realu, jedine ze bych tam dal potenciometr.
4)To je pekne, ale bohuzel zadny BIOS co jsme stahnul ze stranem MSI nejde nacpat na maoji desku.
5)Pasiv dam asi na northbridge, a tim padem bude v bedne 4vetraky (CPU, VGA, vstupni a vystupni vetrak)
6)Everest se mi taky libi, ale stve me, ze nejde primo z programu aktualizovat.

Poradte mi co s tou deskou pls
czbacil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sajmon 9. 5. 2005 07:36

Už jsi někdy slyšel o "MSI Live Update"? Stáhni si ho ze stránek od MSI a on ti najde všechny ovladače a ty novější si můžeš pomocí něho stáhnout. Dokonce můžeš i aktualizovat BIOS přímo z Windows. Je tam taky již zmiňovaný Core Center na regulaci otáček. Pokud ti nepomohl, tak zkus novější verzi.
Sajmon
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků