Zjištění typu základní desky

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Džanzič 20. 5. 2005 19:51

Čau, nevíte, jakym způsobem, nebo jakym programem zjistím typ základní desky?? Díky
Džanzič
Junior

Odeslat příspěvekod Vinnic 20. 5. 2005 20:19

Everest Home (dříve AIDA 32)
Vinnic
Junior

Odeslat příspěvekod randompct 22. 5. 2005 17:27

JJ.... osobne tiez doporucujem Everest ....
Najnovsia oficialna verzia .... : 2.00
Pripadne mozes pouzit napr. Hwinfo ( vyhoda, ze ma verziu ako pre Windows tak stale aj pre DOS.... ) ...., pripade Sandru .... atd.
randompct
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 22. 5. 2005 17:43

nekdy je nejjedndussi mrknout primo na desku, zda-li neni popsana...
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M$ 23. 5. 2005 22:18

zkus mrknout pri startu PC do levyho dolniho rohu monitoru a tam mas kod (dneska tam uz je jmeno vyrobce i typ desky) :P
M$
Junior

Odeslat příspěvekod fanks(smazano) 5. 6. 2005 11:40

Aida 32 sa uz premenovala? to som nevedel. Ale podla mna to je tiez najlepsi program pretoze ukazuje kompletne cely hw aj sw a to aj s licencnymi cilami a inymi.. napr ak sa ti nechce rozoberat comp a pozriet aku Mac adresu ma wireless karta aida ti to prezradi....
...a to by blo asi tak všetko. Ak máš s touto odpoveďou nejaký problém tak ŽKM ;)
fanks(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 5. 6. 2005 13:07

ICEBOSS píše:nekdy je nejjedndussi mrknout primo na desku, zda-li neni popsana...

Opravdu jen někdy. Počítač mám na blbém místě. Info o mém hardware zjišťuji softwarově.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fanks(smazano) 5. 6. 2005 15:29

mbing píše:
ICEBOSS píše:nekdy je nejjedndussi mrknout primo na desku, zda-li neni popsana...

Opravdu jen někdy. Počítač mám na blbém místě. Info o mém hardware zjišťuji softwarově.s/quote]

ano suhlasim a vezmi si naprikld takych ludi(mozem to byt napr. aj ja ;) ) ktori z tej dosky nic nevycitaju.. co potom? potom pomoze aida ;)
...a to by blo asi tak všetko. Ak máš s touto odpoveďou nejaký problém tak ŽKM ;)
fanks(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 5. 6. 2005 18:17

fanks píše:
mbing píše:

Opravdu jen někdy. Počítač mám na blbém místě. Info o mém hardware zjišťuji softwarově.s/quote]

ano suhlasim a vezmi si naprikld takych ludi(mozem to byt napr. aj ja ;) ) ktori z tej dosky nic nevycitaju.. co potom? potom pomoze aida ;)

AIDA32 je opravdu velmi výkonný nástroj.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel