nvidia firewall - pouziva to negdo?

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ---> ondratel <--- 9. 8. 2005 12:54

pokud se nepetu je soucasti fsech desek s nF4 Ultra...? pouziva ho negdo? napiste co se vam na nem libi? popr. i co se se vam nelibi a proc ho teda nepouzivate...?
Taoism: Sh*t happens
Buddhism: If sh*t happens, it isn't really sh*t
Islam: If sh*t happens, it is the will of Allah
Catholicism: If sh*t happens, you deserve it
Judaism: Why does this sh*t always happen to us?
Atheism: I don't believe this sh*t
---> ondratel <---
Junior

Odeslat příspěvekod charlieb 9. 8. 2005 19:35

Taky by me to zajimalo...
charlieb
Junior

Odeslat příspěvekod Marsuk 10. 8. 2005 10:04

Ja ho po predoslich skusenostiach nepouzivam. Ten FW trpi od dementnych ovladacov a web manazmentu az po rozne problemy s konektivitou. Pozrite si fora na nvidii a asuse, tam sa toho popisalo.

V skratke je to brak (najme z dovodu zlych ovladacov a web manazmentu FW, aspon to platilo pred 3 tyzdnami) Odporucam pouzivat SW FW.

Toto je trochu mimo temu, ale okrem toho mam este problem "normalne" nastavit nvidia lanku (naproti tomu Marwell ... lan funguje v pohode) problem je v priepustnosti siete (na 1GB konektivite to slape 150KB :-) ) Znova typicky priklad zle zvladnutych ovladacov a manazmentu (vsetky ich optimalizacie siete a odlahcenia CPU vedu len k znizenej priepustnosti siete, na druhej strane je pravda, ze som sa tomu venoval cca 15 min pokial mi dosla trpezlivost a prehodil som kabel do druhej sietovky)
Marsuk
Junior

Odeslat příspěvekod shi 11. 8. 2005 15:01

Nechal jsem ho fungovat asi tak týden. Pak jsem jednou omylem klikl zakázat spojení místo povolit a byl jsem v háji - nikde jsem nenašel jak nově vytvořené pravidlo odstranit. Nakonec jsem odinstaloval celý firewall. Vzhledem k tomu, že jsem schován za HW firewallem, tak mě to až tolik nebolí.
shi
Junior

Odeslat příspěvekod jirii(smazano) 11. 8. 2005 15:11

Potreboval bych poradit trochu to s timto tematem souvisi. Mam NF3 Lan Party 250 Gb. a za boha na ni nemuzu rozjet integrovanou sitovku, nevim jestli to mam spravne povoleny v BIOSU ale wokna ji najdou ale neprochazi prez ni dat a ovladace ma taky :(
Diky za rady!!
jirii(smazano)
Kolemjdoucí