Výměna MB pro sc.A - MSI nebo Asus?

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nodzi 24. 4. 2006 21:05

Lemur píše:
Raziel píše:Co se týká OC, mají desky s nForce2 AGP/PCI lock?c/quote]
Jak nForce2, tak VIA KT880 maji AGP/PCI lock.

Svatá pravda.
Nodzi
Junior

Odeslat příspěvekod bugsy 24. 4. 2006 21:11

bude to fungovat, mal som 1x512 a 2x256 a islo to
bugsy
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel 25. 4. 2006 10:19

Tak jsem se rozhodl pro MSI, hlavně proto, že se dala pořídit v retail verzi (Asus jen bulk) a taky má na AGP slotu zamykací pacičku. Výměnou desky a přestavbou do jiné skříně jsem strávil celou neděli (+následná čistá instalace widlí a dalšího softu a her - konečně mi nepadá Oblivion :D ), teploty všech komponent klesly o dobrých 6 - 7st ale k OC CPU jsem se ještě nedostal. Jen mi bylo po koupi divný, že balení neobsahuje kulaté IDE a Floppy kabely, ale ty klasické "pásy" :?
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Junior

Odeslat příspěvekod Lemur 25. 4. 2006 16:33

Kulate kabely nejsou problem, bud jsou koupit samostatne, nebo pri trose manualni zrucnosti udelat svepomoci z tech obycejnych (MSI to dela uplne stejne, jen to lepe vypada).
Lemur
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MiK 25. 4. 2006 22:43

V současné době nemá cenu investovat do výměny funkční desky pro SocketA. Rozdíl ve výkonu není úměrný nákladům. Hlavně už distributoři už mb kvalitních značek se Socketem A nedodávají. Počkal bych rok a koupil nový mb s novým chipsetem pro nový CPU v novém socketu. U AMD za rok bude vše nové.
MiK
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel 26. 4. 2006 09:08

Lemur píše:Kulate kabely nejsou problem, bud jsou koupit samostatne, nebo pri trose manualni zrucnosti udelat svepomoci z tech obycejnych (MSI to dela uplne stejne, jen to lepe vypada).

Já jen, že je to divný, inzerují je na krabici, v manuálu, ale fyzicky tam byly plochý :) Podle obrázku vypadaly, že jsou o fous lépe řešený než co mám já od CoolerMaster.
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Junior

Předchozí stránka