Zdroj vzal sebou desku - reklamace?

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 2. 2007 15:20

gainward píše:To vím že dementi nejsou,ale za pokus to stojí!V horším případě bych to skusil s reklamací přes firmu co jsem měl zdroj a jak ani tam bych neuspěl,tak vyhodím další čtyry tácy za novou desku!!!!a/quote]

nic jiného ti ani nezbývá, pokud nechceš přijít o výhody domácnosti vybavené pc-strojem...
kurcatovium
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 16. 2. 2007 16:28

Potom bych možná spíš přemýšlel o tom, zda se ti vyplatí investovat 4 000,- do nové desky..Myslím, že kvalitní desku se dá pořídit i za cenu kolem 2500 - 3000,-..Ale taky to záleží na co chceš PC používat atd..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gainward 17. 2. 2007 16:33

Tu spíše s touto deskou přemýšlím o taktování,což ona je ideální!!!A jak už kupuješ desku,tak nějakou dobrou,ať ti vydrží nějakou dobu-myslím výbavou!!!
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xaero 17. 2. 2007 20:02

kurcatovium píše:nic jiného ti ani nezbývá, pokud nechceš přijít o výhody domácnosti vybavené pc-strojem...t/quote]

Hezky řečeno :D
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doom4 18. 2. 2007 00:26

me jednou zdroj odpalil 2x grafickou kartu (2x reklamace) a vyreklamovali mi ji :lol: myslim ze u jistych spolecnosti nemaji ani cas to zkoumat , co to odpalilo , proste jen zkusi zda-li je dany komponent funkcni a vubec se nezabivaji duvodem a reklamuji ti to ...
Doom4
Junior

Odeslat příspěvekod gainward 4. 3. 2007 11:26

Tak desku mě vyreklamovali,ale dali mě další-prej ju vyměnili,ale za co!!!!Donesl jsem ji dom a co nevidím:na první pohled je jetá(používaná)!!!Zasrané konektory,nafouklé kondenzátory a okolo jižního můstku se to dobře smažilo! SOUHRNEM:Dali mě desku,na které minimálně rok někdo valil,pak ju očistili (A ještě blbě) a hodili do frcu!!!!Tak co Vy na to????
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 4. 3. 2007 11:31

dobry, kdes to kupoval?
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gainward 4. 3. 2007 11:47

Na této adrese http://www.foxpc.cz/ v Brně
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tučňák 4. 3. 2007 23:50

Tak od této firmy bych to nečekal.. :shock:
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gainward 5. 3. 2007 18:18

Já také nééé!!!
gainward
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod abuk 6. 3. 2007 19:51

No hlavně,že to reklamovali....když ta deska půjde a bude mírně "jetá" tak by to nemělo vadit.
abuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 6. 3. 2007 20:10

No ono je to spis o tom jestli muzes nejak dokazat ze ti zdroj poskodil desku....resp jstli mas spatne vedeni v byte a zdroj nezvladl prepeti nebo jestli tp byla chyba zdroje :)

Zkus tam jeste skocit...co za desku to bylo? Resp kdyzjsi psal ze mas nove PC 3dny stare a oni ti daji stejnou desku.....to asi nebylo to PC z nejnovejsich komponet kdyz pises ze uz na ni rok nekdo valil :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 3. 2007 23:27

abuk píše:No hlavně,že to reklamovali....když ta deska půjde a bude mírně "jetá" tak by to nemělo vadit.o/quote]

No tak mě by to třeba vadilo, pokud něco reklamuju, tak to chci buď zpravit (pokud to jde) a nebo nový kus, a ne nějaký "jetý". To je jak bych si koupil boty a šel je reklamovat a oni by mi dali ochozené.. :idea: To mi přijde na hlavu postavené..
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 6. 3. 2007 23:36

Pokud poškodil desku vlastní vinou, tak může být rád, že mu vyšli vstříc.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 3. 2007 23:44

No to sice ano, ale zatím se nezmínil jestli mu na to přišli nebo ne :wink: V tomto případě ano, bral sem to obecně, kdybych dostal jetou desku v reklamaci, kde by bylo dokázáno, že se nejedná o mou chybu.
Tučňák
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka