Jak resetovat (vyléčit) tiskárnu HP DeskJet 3750 ?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod samarit 19. 1. 2022 17:24

Koupil jsem tiskárnu HP DeskJet 3750 All In One Printer - HP Instant Ink ready. Je pro mě vyhovující - spokojenost.
Po připojení na wifi jsem ji chtěl zabezpečit aby mi přes ní někdo nelezl do sítě a změnil jsem SSID a heslo.
I když jsem si myslel, že si SSID (DIRECT-9F-HP ...) i heslo pamatuji , nemohu se na tuto wifi přihlásit - po změně se to odhlásilo a už jsem se k její wifi nepřipojil. Všechny pokusy jsou marné. Je tu kolem víc skrytých wifi a si se to nějak míchá.
Nevíte nekdo jak tiskárnu resetovat do firmware, nebo jak z PC a tiskárny vytáhnout SSID a heslo?
Díky za každou radu
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 20. 1. 2022 11:26

Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samarit 20. 1. 2022 11:46

:-D Jé tak to jsem mačkal, ale netušil jsem že musím obě tlačítka mačkat dlouho.
Díky moc
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samarit 20. 1. 2022 15:31

Zpět.
Nemohu se na wifi stále dostat i po resetu. Vidím jen skrytou otevřenou síť, nebo po připojení kabelu zabezpečenou skytou síť. No a protože neznám SSID tak se na wifi tiskárny nedostanu a tak ji nemohu přenastavit.
==========
Edit:
Už to mám. Musel jsem si nechat vytisknout info o wifi - tam jsem zjistil změněné SSID a heslo
Uf.
Raději se 2x zeptám, než abych udělal něco špatně. Vím, že tak budu pár minut za pitomce, ale je to lepší než zůstávat pitomcem trvale. Děkuji všem, co mi ochotně pomáhají. :-)
samarit
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků