Kto vyraba najlepsie LCD TV? (Samsung, LG, SONY)?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod markjag 4. 6. 2007 12:58

Kto vyraba prosim podla vas z tychto troch vyrobcov celkovo najlepsie LCD TV?
- Samsung
- SONY
- LG
Dalej kto celkovo vyraba najkvalitnejsie obrazovky?
Podla toho co som cital, tak Samsung spolu s LG okupuju prve miesta a pytam sa preto, ze si to chcem takto v diskusii 'overit' :) .
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod JiVi 4. 6. 2007 13:15

Snad pry Samsung - zasobuje hoodne vyrobcu LCD-produktu. Ovsem, jde o to jakou kvalitu si nechava pro svoje vyrobky a jakou distribuuje.Vsechno zalezi na pozadavcich na ten danny produkt.
JiVi
Junior

Odeslat příspěvekod shadowland 4. 6. 2007 13:23

Samsung a LG su najvacsimi vyrobcami lcd panelov, co sa tyka SONY, to sa s tymito gigantmi neda porovnat, je to len mala firmicka, a dvakrat nepoviem ze pre SONY robi panely bud Samsung alebo LG. Ak som mal moznost citat tak Samsung ma vyborne monitory co sa tyka kvality a ceny a aj z testov vychadza vyborne ale predpokladam ze aj LG bude rovnako na tom
shadowland
Junior

Odeslat příspěvekod sCrew 4. 6. 2007 13:27

kdyz jsem si vybiral 37'' LCD TV, tak jsem se rozhodoval prave mezi Samsungem a LG a rozhodl jsem se pro LG po te, co jsem si prohledl nekolik modelu a jejich obraz na prodejnach...
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod markjag 4. 6. 2007 13:32

Ok, takze moj nazor ze SONY hra v tomto druhe az tretie husle sa potvrdil. Ako su na tom ostatni vyrobcovia ako Panasonic, Philips a podobne? je ich kvalita srovnatelna so SONY? (osobne myslim ze ano)
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod sCrew 4. 6. 2007 13:44

Panasonic podle meho na tom neni vubec spatne, ale stejne jako Sony je drazsi...
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior

Odeslat příspěvekod Caderom 4. 6. 2007 16:03

Co se panelů, tak společně vyrábějí Panasonic a Toshiba a LG a Philips. Panasonicy jsou dobré, ale, jak zde bylo uvedeno, dražší a pouze do úhlopříčky 32".
Caderom
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bubacek 6. 6. 2007 19:38

no já bych už samsung nekupoval. Teď jsem ho právě vyreklamoval potřetí a už mi vrátili peníze. Prostě chyba barev, dělal proužky. Při prvé reklamaci vyměnily LCD panel, při druhé elektroniku a při třetí jsem už žádal vrácení peněz.

Takže ze samsungů jsem již vyléčený :evil:
bubacek
Junior

Odeslat příspěvekod MordarGrunn 6. 6. 2007 20:19

no ja mam naopak so samsungom velmi dobre skusenosti, pred 3 tyzdnami mi rodicia kupili do izby Samsung LE32R86BD a som s nim velmi spokojny, pekny design, velmi kvalitny obraz a display. celkovo sa mi znacka samsung javy ako velmi kvalitny vyrobca, nieje to jedina vec od samsungu co sme kupili, samsung chladnicku a samsung dvdcko a sme velmi spokojny..
panasoniky su pekne, dobre ale zbytocne drahe..
CPU: Intel i5 6402P 2,8GHz, MB: MSI Z170A PC MATE, RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2666MHz,VGA: Asus Strix GTX1060 6G, SSD: Kingston 240GB HYperX Savage, OCZ Vertex 3 64GB, HDD: 3x WD Black 3TB, PS: Zalman ZM1000 1000W, Case: Fractal Design Define S
MordarGrunn
Junior

Odeslat příspěvekod Wirtual 6. 6. 2007 20:30

Bych rekl, ze to vyjde skoro vsechno na stejno... V urcite cenove kategorii sou ty panely vzdy skoro stejne... Samsung za 30k bude srovnatelny kvalitou s LG za 30k ...
Ja sem vyber nove LCD TV resil celkem hodne dlouho, zkoumal sem jich opravdu hodne. Nakonec sem vybral Philipsa a sem spokojeny, nevybral sem ho proto, ze by mel nejlepsi obraz (jak uz sem psal v te cene ve kt sem vybiral, rozdily v kvalite obrazu nebyli skoro zadne), ale k vuli tomu, ze se me nejvic libil designem a taky proto, ze jako jeden z mala umel i format obrazu 14:9, kt je vynikajici, pro sledovani NOVY a vsech kanalu, co vysilaji 4:3...
Wirtual
Junior