LCD 22" - Samsung 225BW vs 226BW vs HP w2207

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Jackal 3. 9. 2007 20:05

[quote="hanýsek starší"oDík všem za pochopení,již neváhám v ničem a nic se na mém rozhodnutí již nezmění!!!!
Zítra se ozvu:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Beatle 3. 9. 2007 21:03

Pomalu si zacinam pripadat jako nejaky zarputily propagator lesklych monitoru nebo jeste hur jako nekdo, kdo vyplazl za svuj novej monitor 9k a je z nej naprosto odvazanej, jako malej Jarda co dostal novy auticko. Samozrejme... nejsem zadny profesional, nevidel jsem stovky a tisice monitoru. Jsem naprosto prumerny uzivatel PC a monitory co denne pouzivam bych spocital na prstech jedne ruky. Kdyz reknu, ze mi leskla obrazovka prijde prirozenejsi, ze ma podle mne daleko vernejsi obraz a ze mi naprosto vyhovuje, je to pouze a jen MUJ osobni nazor, podle ktereho se nemusi nikdo ridit a byl bych opravdu hrozne nerad, kdyby to vypadalo jako nejaka propaganda! Leskle obrazovky jsem se pri koupi bal, jako kazdy tady. Cetl jsem totiz take ty negativni prispevky, ktere presto nikomu nechci vyvracet.
Jednou se urcite najde clovek, co si tenhle monitor koupi a rekne, ze je naprosto desnej, ale doted jsem zadny negativni nazor od lidi, kteri ho vlastni (nevideli ho jen na obrazku nebo na videu) nezaznamenal a to by pro mne byl, pri rozhodovani, jasny dukaz, ze se NEJSPIS nespletu.To je ode mne na tema leskla obrazovka vse.
Jen si jeste dovolim „rypnout“ laickym dotazem ...CRT monitory maji leskle (sklenene) obrazovky odjakziva, vadilo to nekdy nekomu?Ano nelze srovnavat technologii CRT a LCD, ale v kazdem z CRT monitoru jsou ony priserne a desne odlesky videt taky.Vzal nekdo matnou folii nebo smirgl a zbrousil to, protoze se na to nedalo divat?
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nub 4. 9. 2007 16:31

Chci se zeptat majitele w2207 skousel jste nekdo na tomto panelu merit inputlag?
Jinak z toho lesku mam taky trochu strach, ale kupuju to zejmena kvuli filmum a podle reakci zde by ten lesk mel dost zkvalitnit obraz tak uvidim :)
nub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanýsek starší 4. 9. 2007 16:38

Takže přátelé HPčkáři jsem tady a nevím,co mám vlastně napsat.Své první dojmy asi po hodině sledování HP w2207 vyjádřím stručně asi takto:
JE TO BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od dubna 2007 do srpna 2007 jsem koukal na 20" LCD LG L204WT-SF.Bylo bezvadné,ale nechal jsem se zlákat na větší,nadále slouží bez problému kolegovi z práce a jeho synovi.
Od 10.srpna 2007 do 23.srpna 2007 jsem sledoval 22" LCD LG L226WTQ-SF.Jeho obrazové podání bylo proti 20" o něco jiné(hlavně barvy),ale odešlo "do věčných lovišť" - neopravitelná vada panelu - naštěstí!!!
Od 26.srpna do dnes jsem měl vypůjčeného Samsunga 223BW od syna,jemuž za to veřejně děkuji.Nebyl špatný,ale stále jsem šilhal po něčem jiném.
Pak přišly na řadu diskuze tohoto fóra,které mne přivedly k tomuto LCD.Takže i já nyní prohlašuji,že bych v žádném případě v současné době ani za nic neměnil.Samozřejmě,jsou i daleko lepší a hlavně dražší LCD díky lepším technologiím,ale v této třídě podle mne nemá HP w2007 nyní konkurenci.
Celkový projev panelu je fantastický.Hlavně barvy a obraz.To,čeho jsem se velmi obával - lesklý povrch již nyní také nechápu proč.Podsvícení,které mohu jako normální uživatel hodnotit pouze okem a ne přístroji,je také naprosto v pohodě.Hry,to znamená odezvu zatím hodnotit nemohu,to bude "parketa" pro mého syna,až přijede domů.Ale 20"LG mělo také 5ms,takže si myslím,že i to bude dostačující.
Takže jako rychlý závěr - naprostá spokojenost a mohu jedině doporučit i dalším.
PS:Dík všem na tomto fóru,kteří mne k HP w2207 nasměrovali a nedovolili mne ani při mých některých pochybnostech od něj odejít!!!!!!!
hanýsek starší
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 4. 9. 2007 16:52

Tak slava...mam z toho uprimnou radost :)
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jackal 4. 9. 2007 17:00

Tak to je super, také mám radost. Je to prostě kvalitní monitor za dobré kačky. :wink:
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod clie 4. 9. 2007 17:23

Taky se zapojim do diskuse: Osobně pokukuju po nějakém 22" monitoru ke svému 12" notebooku. Hlavně ho potřebuju na filmy, na tom malém LCD to stojí za prd a ono i na dlouhodobou práci se to větší hodí. Papírově se mi dost líbilo LG L226WTQ, ale když jsem uviděl HP...ten design je super, sice mě trochu zklamala recenze na SHW, ale když tu tak všechny poslouchám a vezmu že nejsem profesionální grafik, tak to asi nebude špatná volba.

Děkuju kuci
Toastuji, tedy jsem ;o)
clie
Junior

Odeslat příspěvekod hanýsek starší 4. 9. 2007 17:54

Jackale,Beatle,nevím jak to bylo u vás dvou v prvních hodinách,ale já se prostě nemohu nabažit.Tohle tedy bude opravdu velká droga!!! Kluci,ještě jednou dík - dizkuzní fórum budu i nadále sledovat.
Pro ostatní normální uživatele PC a případné budoucí zájemce o HP w2207- recenze na SHW je velmi kvalitní a odborná,ale to nemá nic společného s běžným užíváním LCD na ne profesionální úrovni.
Nebojte,se a nenechte se odradit - HP w2207 se vám odmění "bezva"zážitky!!!!!
hanýsek starší
Junior

Odeslat příspěvekod Jackal 4. 9. 2007 18:04

to hanýsek starší:

já ho mám asi 14 dní doma a pořád se kochám. Hry v rozlišení 1680x1050 jsou prostě parádní a filmy na 22" už také vypadají filmově. :wink:

Myslím, že koupí tohoto monitoru jsme všichni získali a ještě to nestálo tolik peněz. :wink:

Edit: není zač. :wink:

Mimochodem, já ti říkal, že až ho jen uvidíš, tak to bude jasné, že si ho povezeš domů. :lol:
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 4. 9. 2007 18:17

Uff, to teda bylo napínavé jak detektivka, ale koukám, že to nakonec dobře dopadlo a další nadšený uživatel HP rozšířil naše řady.
Gratuluji.
tombas
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 4. 9. 2007 18:41

[quote="hanýsek starší"oJackale,Beatle,nevím jak to bylo u vás dvou v prvních hodinách,ale já se prostě nemohu nabažit.Tohle tedy bude opravdu velká droga!!! Kluci,ještě jednou dík e/quote]

Ja pred tim sedel, valil oci a s kazdym dalsim filmem, hrou, fotkou...se mi rozsiroval usmev.Jinak nemas za co dekovat...naopak ja mam z toho opravdu radost, protoze jak jsem jiz psal, malem jsem diky tobe koupil LG...a potom vypadame zase jako mensi "volove" :lol:
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanýsek starší 4. 9. 2007 20:05

Beatle,to LG mě tenkrát zaujalo desingem(úzký rámeček) a tech.papírovými parametry.Kdyby nezkolabovalo,měl bych ho pochopitelně doma a pokud bych později u někoho viděl toto HP,asi bych tiše jenom záviděl(ač to není moje lidská vlastnost).Ale nyní jsem jak píšete oba stále více nadšenýa šťastný!!!!Na Czechcomputeru ho nyní opět "nějaký nadšenec" sepsul,a to pořádně.Na základě již vlastních postřehů jsem ho mohl odkázat do patřičných mezí.
hanýsek starší
Junior

Odeslat příspěvekod Jackal 4. 9. 2007 20:12

Mě už je více méně jedno, kdo co říká, nebo napíše. Je tu napsáno dost, aby se závěr udělal. Já mám jen radost, že jsem investoval peníze asi nejlépe jak jsem v této kategorii mohl investovat. :wink:

Na monitor koukám i když je vypnutý. :lol: :lol: :lol:
Jackal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanýsek starší 4. 9. 2007 20:24

Naprostý souhlas a jdu už také dělat něco jiného než psát do tohoto fóra.
Ale jsem za něj vděčný,neboť mi dopomohlo k bezva novému kamarádovi HP!!!
hanýsek starší
Junior

Odeslat příspěvekod dedtek 4. 9. 2007 22:39

caues

a co tento novej typ od samsungu

http://barbone.tsbohemia.cz/?stiid=6522 ... NG%20226CW 22''%20TFT%202ms%20DVI černý%20lesklý%2030001%20300cd

taky nevypada spatne
dedtek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka