Multifunknčí zařízení

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Heady569 6. 9. 2007 19:10

chci pořídit multifunkční tiskárnu... představu mám aby to mělo barevnej inkoustovej tisk, skener, kopírku a aby to bylo trochu spolehlivý a ten inkoust tam nějakou chvilu vydržel... zatím mám vyhlídnutý tohle
máte s ní nějaký zkušenosti? popř můžete doporučit nějakou jinou? cena by se měla pohybovat kolem 2 tisíc..
D3vilR4ge
Heady569
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snoopy 6. 9. 2007 21:27

Take po necem takovem posilhavam, ale rozhodne chci oddelene inkoustove naplne. Barvy se nespotrebovavaji stejne rychle, takze se vzdy meni jen ta, ktera dojde, nikoliv cely tribarevny zasobnik, kde jsou zbyle barvy treba teprve v polovine.
Libi se mi novy Canon MP610, ale to je ponekud drazsi nez chces, takze z tohodle hlediska treba Epson DX5050, DX6050 nebo se mozna jeste da sehnat Canon MP510, ktery je ale nahrazen o dost drazsim modelem MP520.
Snoopy
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 6. 9. 2007 22:23

To HP je sunt se kterym jsem mel tu cest a ne diky.

byt tebou tak zaprve malicko pritlacim na cene, to ze usetris ted se ti nevyplati do budoucna na tiskovych nakladech.

Doporucuji Canon MPxxx. MP 500 ale uz se tusim pres pul roku neprodava, a vsak nemene kvalitniho nastupce :)

napr tohle je hezka hracka : http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... K000000ESE
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mathey 6. 9. 2007 22:33

takže je uplně jedno co koupí (m) . Taky pro znameho vybiram multitiskárnu.
Mathey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Heady569 6. 9. 2007 22:36

Gruppe píše:To HP je sunt se kterym jsem mel tu cest a ne diky.

byt tebou tak zaprve malicko pritlacim na cene, to ze usetris ted se ti nevyplati do budoucna na tiskovych nakladech.

Doporucuji Canon MPxxx. MP 500 ale uz se tusim pres pul roku neprodava, a vsak nemene kvalitniho nastupce :)

napr tohle je hezka hracka : http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... K000000ESE

to je sice hezké, ale kdybych chtěl stroj za 4,5k, napsal bych to sem ;-) jinak trochu sem to přehodnotil, a s emi inkoustovými náplněmi má Snoopy pravdu, asi bude lepší je mít oddělené, takže horkými kandidáty jsou nyní Epson DX5050 a DX6050, Cannon MP600 je už trochu nad limit, a MP510 mě zatím nepřesvědčil proč mu dát přednost před Epsonem... uvítám jakékoliv zkušenosti z některou z těchto tiskáren, protože se liší opravdu jen málo, takže se budu řídit hlavně zkušenostmi.... výdrží náplní a spolehlivostí...
D3vilR4ge
Heady569
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odalv 7. 9. 2007 20:14

nedoplatíš sa za náplne
odalv
Junior